Płyta Główna

Moja płyta główna to VIARAMA U8788 P4X266E S47O Mój problem polega na tym że nie jestem pewny czy ta płyta obsłóguje pamięci prędkości 400 MHz lub 333 MHz ponieważ chciałbym dokupić 512 mb ddram 333MHz/400MHz . a drugie pytanko to czy te ramy nie będą się gryźć z moimi pamięciami które mają prędkość 266 MHz. Mam nadzieje że napisałem wszystko w miare zrozumiale więc prosze o pomoc.

Możesz dokupić nawet te co mają 400MHz, tylko że będą pracować i tak na 266

Twoja płyta chyba ma socket 478 a nie 470 takiego chyba takiego nie ma.

Jeśli to jest ta płyta BIOSTAR - Socket 478 VIARAMA U8788 to niestety nie obsłuży ci w pełni pamięci 333MHz/400MHz

Częstotliwość szyny pamięci: 200 MHz, 266 MHz

Poczytaj daje link:

http://www.warnet2.pl/czytaj.php?typ=plyta&opis=129

Sorx masz racje to jest S478 ATXwiec mówicie że może prawdopodobnie zadziała a tak poza tym tak wogóle to jest w miare dobra płyta ?? trzeba przyznać że swoje lata ma a dokładnie 2 lata i 8 miesiecy

Czy jest dobra trudno mi jest powidzieć bo nie miałem z nią styczności żadnej. Nawet w internecie trudno ją znaleść. Bo jak napisałeś ma prawie 3 lata

Wiem jedno nie jest to płyta zabardzo przyszłościowa i nie rozbudujesz jej w pełni standardom obecnie występujacym na rynku. Widze ze masz karte graficzną RADEON 9550 która ma AGPX8 a twoja płyta obsługuje X4.

Więc jeśli nie masz zabardzo kasy żeby ją wymienić a płyta pracuje ci w miare stabilnie do zestawu który posiadasz, bo nie jest też w cale taki najgorszy. I nie masz znią żadnych problemów poczekaj jeszcze uzbieraj kase i wtedy kupisz nowe RAMY i nowa płyte główną

Pozdrawiam