Płyta - MSI 945GZM3 (MS-7267) - co to?

Witam

mam okazje zakupić komputer z taką płyta główna . Niestety trudno mi znaleźć cokolwiek na jej temat w internecie . Możecie mi powiedzieć coś o niej ? Jaki chipset ? Czy nadaje się do podkręcania czy jest to raczej jakiś “szajs”?

Do komputera będe miał e2160 , 8600 gts , 2gb ram 667 ,

Będzie się dało na tej płaycie coś wycisnąć z tego procka ?

Co myślicie o tym ??

ja obecnie mam mobo gigabyte (podpis) z chipsetem 945GZM i powiem o nim jedno słowo - ■■■■. Nie moge podkręcić nic, wydajnościowo to dno. Weź lepiej kompa z chipsetem P35, P45, G45, P43 lub G31. Sa o wiele lepsze.

Dodane 24.02.2009 (Wt) 11:54

a tu info o tym mobo (tylko ze wer. L) http://www.strefacen.pl/front_end/sctree/000001_computers/b00ecb9_motherboards/b01acfc/product_view

no dobra to podkręcanie odpada , a co po za tym ?? Płytka szwankuje , dodatkowo spowalnia ?

Mysle ze na poczatke kupie tego kompa , zawsze potem można dokupić lepszą płyte

płyta sprawuje się dobrze do zwykłego użytwowania. nie narzekam. Jedyny program z grami jaki na razie spotkałem, to troche słabe detale w Undercoverze (wymagał leszpego chipsetu) i nie dawał możliwości GPU.

Później wyląduje w szafie, bo chętnych do zakupu takiej płyty dużo nie będzie, lepiej od razu kup np MSI P31 Neo, Gigabyte P31-DS3L ok 250 zł, lub kup Gigabyte G31M-ES2L ok 200 zł i pozwala na oc.