Płyta MSI K9AG NEO2 DIGITAL - czy warta zakupu

MSI K9AG NEO2-DIGITAL AMD 690G AM2

Pytanie do fachowców . Warta ta płyta zakupu. Chciałbym na niej postawić ATLONA 64 X 5000+

Z tym producentem doczynienia nie miałem. Proszę o poradę. Z góry dziękuję

http://www.allegro.pl/item301034637_sce … g_am2.html

praktycznie to samo co asus,gigabyte czy foxconn, różnice pewnie sporadyczne (dodatki) - ta wersja powinna mieć HDMI.

Chyba że chcesz kręcić to bierz Giabyte GA-MA69G S3H lub Foxconn 690G :wink:

toż to ten sam chipset sprawdzałem za równo na gigaszrocie jak i asusie, oc podobne, foxconn mało popularny zwykle trzeba czekać na sprowadzenie (znak.pl).

na tym gigashicie robią prawie 400htt zrób mi to na asusie to się zgodze z tobą :wink:

nie wszystkie gigaszroty ten który ja miałem robił ok 250-270Htt.

większość przebije 350htt chyba że procek nie pozwoli

witam, podłącze sie do tematu, czy płyta na chipsecie 690g nie będzie miała problemu z wyświetlaniem obrazu na 22calowym monitorze? (oczywiście chodzi o zintegrowaną kartę), i czy jest jakaś różnica między płytami z różnych firm na tym chipseciesamym czy to tylko kosmetyka?

nie będzie problemu, aspekt drugi - wyposażeniem

to od razu sie zapytam ;] czy ta płyta może być MSI K9AGM3-FD AMD 690G Socket AM2 (chciałem FOXCONN A690GM2MA-8KRS2H ale w sklepie gdzie chce to kupić jest nie dostępna) komp ma być nisko budżetowy, AMD 4000+, 1GB ramu itd

jak najbardziej.

robin102 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Czyli jak w przyszłości na takiej płycie da się pdkręcić ATLONA 5000+ ???

Zbytnio raczej nie pozwoli na to