Płyta, procek i grafika do 900zł

Czytaj ze zrozumieniem :stuck_out_tongue: mam słaby zasilacz i nie mogę więcej.

Miał, miał

Ja też mam tego asrocka i podkręciłem swojego athlona 3000+ do prawie 3800. Na więcej niestety nie pozwala mi zasilacz :frowning:

Tak samo jak tobi i freedom polecam tą płytę :!:

Są Vmody i lutownica i nowszy typ z lepszą kontrolą napięć.

Dostałem się w macki ASRocka za każdy post dostaje troche $$$ :lol:

I ponawiam apel

jak znasz równie dobry i tani model z pełnowartościowym AGP i PCI-E na s939 lub na AM2 bo ta płyta obsłuży AM2 to podaj chętnie poczytam.

Ciekawe czy coś znajdziecie.

Upade

To warto kupić

I jakie 2x droższe

Asrock- 230zł

Abit 330zł + czujniki temperatur, ekranik(podaje napięcia, szybkość wiatraków, częstotliwość procesora, temperatury, taktowania). Na tym ekraniku za pomocą 2 guzików, mam szybkie OC(Tryby: Turbo, Normal, Quiet, Defalut).

To samo można zobaczyc w evereście

A to po co komu? Jak będe chciał podkręcic proca to podkręcę go ręcznie i do tego jeszcze będę miał satysfakcję że sam to zrobiłem,a nie że zrobił za mnie to jakiś automat.

Podsumowanie:

Po co komu te wszystkie bajery, o których pisałeś skoro wszystko to mozna wyszukac,zrobic samemu?

Złączono Posta : 01.09.2006 (Pią) 17:38

Nikt mi nie dał nic za reklamę. Poprostu ta płyta jest wspaniała i dlatego ją polecam.

W evereście zobaczysz jak włączysz windows, on dziła jak włączysz kompa.

No że jak piszesz na wordzie, to procesor nie musi mieć 2.7GHz.

To ASRock nie kosztuje 230 zł a 205 zł.

I płacenie 100 zł za ekranik to według mnie dużo Everest, Aida i Bios pokarze to samo bez płacenia, i trzeba rozkręcić obudowe i co to za o/c jak robi się automatycznie, próbowanie samemu to jest satysfakcja, i czy automat dobrze wszystko poprawnie ustawi.

5 minut mnie nie zbawi. Mogę poczekac te 5 minut niż dopłacac stówę za coś co jest mi niepotrzebne.

I co będę cały czas przełączał jak głupek ??

Może jeszcze będę cały czas rozkręcał budę aby zmienic poziom OC ??

No to pokasz jak włączasz Everesta z biosu.

Jak autoamtycznie? Turbo ma 2GHZ, normal 1.9GHz, Quiet ma 1.8GHz a defalut 2.5GHz. Defalut sam podkręcałem. Przecierz nie będę używał większej mocy do pisania w word.

Mogę Ci pokazac jak chcesz. W bardzo szybki sposób mogę sprawdzic temperaturę w specjalnej zakładce w biosie.

Jak się bawisz w OC to 5 minut i nie masz kompa :mrgreen:

Np. ściągam coś co ma 4GB. Umnie będzie się ściągało 4 dni. No to poco zostawiać na noc, procesor z 2.7 GB, jak można w 2 dwie sukendy mieć 1.8GHZ.

Złączono Posta : 01.09.2006 (Pią) 16:50

To masz ciągle przy sobie i widzisz. Po co mam wchodzić do Biosu jak mam to (chyba że będe podkręcał).

Opcja w Biosie PC Health Status pokaże napięcia, obroty temperature, za darmo i mam ją nawet w ECS K7VZA.

Płyta obsługuje C’nQ niepotrzeba tyle mocy to zwalnia do 1 GHz.

Ja też mam za darmo.

Po drugie robicie nie potrzebny OT. Zamiast zająć się tematem.

Nam mówisz a sam też robisz OT. Po co odpowiadasz skoro nie chcesz robic OT ??

A po co się pytasz, skoro nie chcesz robić OT.

Jaki OT wybór płyty, procesora i grafiki procesor 3000+, do tego GF 7300 lub radeon zaprponowany przez wirgusa ale raczej jeszcze ten model nie wyszedł i pewnie nie zmiesci się w 900 zł. rozmawiamy o płycie czy kupić czy nie wychodzi że warto bo nikt podobnej nie znalazł i skończyły się argumęty do atakowania.

typ obsługiwanej pamięci DDR2-400 (PC2-3200)

DDR2-533 (PC2-4300)

DDR2-667 (PC2-5300)

DDR2-800 (PC2-6400)

wpierw powiedz, że potrzeba będzie wymiany pamięci,

a chcę zwrócić uwagę, że grafy na AGP są droższe :x

tak go wychwalacie, pewnie kontra zaraz pójdzie o fortrona, którego polecam, tyle, że on

cały czas ma dobre zasiłki a nie jedyna seria mu dobrze wyszła,

hee pewnie blak blokady na PCI :stuck_out_tongue: i szyna idzie w górę :stuck_out_tongue:

a może pojutrze kupi nową zasiłkę? I wykorzysta mobo.

napisz czym dorównuje? Może kręceniem? A co powiesz o DFI,epox-ie?

co ty bredzisz, podobno tam większość OT było jak napisał ktoś…

co jest do wszystkiego to jest do niczego,

człowieku przecież to może być tak samo w twoim przypadku, że miałeś dobry model, nie? :x

Trochę myślenia.

a po co lutownicę brać, jak można mieć te funkcje wbudowane,a nóż ktoś nie umie posługiwać

się lutownicą,

haha, czasem everest przekłamuje i co zrobisz? :o

jakoś mi się nie wydaje, żeby asrock miał jakieś tryby pracy, chcę coś konwertować wybieram

Turbo i cieszę się szybką konwersją, a nie zmieniam w biosie HTT.

haa lolu, a wiesz, że wyższa temp. wpływa na żywotność proca?

Jak ma kupić gf300GT Galaxy to można wziąć semprona 3000+ na AM2.

Do autora topicu:

sprzedajesz te pamięci drożej aniżeli zakupisz taką samą wielkość na ddr2, np.:goodram667 MHz, do tego DFI Infinity NF Ultra II-M2 no i masa zestawik, właśnie ja chcę taki kupić sobie.

Miłego czytania.

No, wigrus powiedziałeś im :spoko:

kubagavron

żeby była jasność:

oczywiście uważam, że Twoja płyta jest lepsza (Abit to Abit), ale gdy komuś na OC nie zależy, lub zależy, ale jakieś nie ekstremalne, to równie dobrze może kupić tego ASRocka. różnicy nie odczuje.

akurat nie o OC mi chodziło. po za tym przecież wiem, że Abit, Asus, DFI czy Expox są lepsze, ale i droższe.

miałeś?

i rozumiem, że akurat 99% ludzi z purepc miała dobry model?

zepsuta płyta to rzadkość - i nie tyczy się tylko ASRocka.

trudno wymagać od płyty za 200zł dobrego OC.

co powiedział? kolejny anty, który nie przyjmuje do wiadomości, że ta płyta jest udana.

panowie, ze swojej strony zapraszam na forum purepc.pl, może tam was przekonają, że owy ASRock nie jest zły.

nie miałem, ale takie jest przekonanie co do wszystkiego,

ta płyta jest udana w pewnym sensie, stabilności to nie miało swojego czasu, zresztą co ja będę rozpisywał, jak widać na forum specjalistów co polecają obecnie pentiuma, albo powiadają, że celeron jest super…

podsumowuje, płyta całkowicie zła nie jest, ale też wiele jej brakuje do jakiegoś poziomu.