Płyta, procesor za 1000-1200zł

Witam. Mam zamiar kupić płytę i procesor, dodatkowo jakiś zasilacz, dysk twardy(300-500GB) i RAM. Głównie chodzi mi o kartę graficzną, którą już posiadam. Chodzi mi o to, abym mógł dobrać taką płytę, aby karta ta pasowała do niej. Typ procesora o jaki mi chodzi to 4-rdzeniowy Core Quad. Karta - ATI Radeon HD 4700 series (tak mam napisane w menadżerze urządzeń). Komputer będzie przeznaczony do programów typu Inventor, AutoCad oraz do gier. Czekam na propozycje.

:slight_smile:

TO jest ta karta? http://www.agito.pl/karty-graficzne/sap … 61212.html

jeśli ta to taki zestawik mógłby pasować

DFI Blood Iron P43 DDR3----199,90 zł

Intel Core2 Quad Q9505 2,83 GHz BOX----869 zł

Kingston HyperX DDR3 2x 2GB 1333MHz XMP CL7 Genesis----239 zł

Chieftec (GPS-550A) 550W-----239 zł

Samsung SpinPoint F3 500 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ)-----169,90 zł

oczywiście tu troche cena przekracza twoją kwote,ale podałem przykład co może pasowac,a ty mozesz np.wziąść 2gb ramu,procek tez możesz taniej wybrac ja tylko podaje przykład czym sie masz kierowac :slight_smile:

Karty dokładnie nie znam, podałem to co widniało w menadżerze. Można jakoś dokładniej to sprawdzić? Co myślisz o procesorze AMD Phenom II X4 955 Black Edit? Jest wydajniejszy od Intela?

Intel Core2 Quad Q9505? Upadłeś na głowę? Podstawka stara jak świat.

Najrozsądniejszy wybór cenowy to AMD. Podany procesor i np płytka MSI 870A-G54 i a reszta na ram (DDR3)

A co z kartą, gdzie sprawdzić dokładny model?

KOLEGO grzesiek13 nie upadłem tylko autor pytał o qlada.

FAKTYCZNIE masz racje z tym amd tylko tu już nie ta płyta co podałem do tego qwada

Dodane 18.02.2011 (Pt) 14:57

model karty sprawdzisz np.programem everest w zakladce ekran-precesor graficzny i tam pisze dokladna nazwa karty