Płyta z procesorem!

Witam chciałbym kupić jakąś płytkę główna z procesorem takim by był dość - wydajny do 400 zł 450 zł Pozdro :slight_smile:

Posiadasz już jakies podzespoły?? jeśli tak to podaj jakie

jeżeli nie masz grafiki to za ~450zł

Biostar Tforce 6100 ~230zł

i http://allegro.pl/item171067322_sempron … a_fv_.html

bartuśś

Popraw błędy,który raz już proszę, chyba trzeba Ci wyrzucać od razu tematy do kosza,opcja zmień i popraw.JNJN

Witam ogólnie chodzi mi o Athlony potrzebuje go moja mama do pracy a Celeronów nie będę komentował. Grafike mam swoją.

Płyta powinna byc po PCI a ramy z taktowaniem 400 mhz.

Tak jak mówilem do 400 zł

Złączono Posta : 02.03.2007 (Pią) 20:26

Ogólnie mam ramy 512 (400 mhz), Kartę Graficzna(PCI), zasilacz Fortron 400 W :shock:

RAMY DDR czy DDR2 ??

Jeśli 400 mhz to zapewnę bedą to DDR-y

Biostar i tyle

Jeśli są to DDR-y to jeśli możesz wymień je na DDR2 a jeśli chcesz zostać przy DDR to myśle, że to by było ok a jak nie to mnie poprawcie. :slight_smile:

Athlon 64 S.939 239zł

Gigabyte GA-K8NF-9 262zł lub Microstar K8N Neo4-F 265zł

Inną płytę np Albatron lub Biostar obie na nForce 4, Albatrona można kupić na dzikie.net (od jednego z forumowiczów), Biostar na morele.net obie ~200 zł.

Witam nie wiem czy mógłbym wymienić na ddr2 ponieważ ramy zakupiłem na Allegro. Wiec zadaje wam pytanie jeśli mam gwarancje mogą oni mi je wymienić bo tak trochę głupio pytać faceta.

I wogle plytę i kartę graficzną też zakupiłem na allegro

POZDRAWIAM :shock:

zapytaj powinien wymienić. Ewentualnie grosze dopłacisz…

Gra warta świeczki bo z ddr2 weźmiesz inną podstawkę AM2 zamiast 939.

Witam bo ogólnie mówiac z Allgro mam płyte główna i Karte graficzną myślicie że da radę wymienic je na lepsze ??