Płyty 780 mb

(Del15piero) #1

Kupilem sobe płyte 780 mb firmy CROSO MEDIA i gdy umieściłem ją w napędzie okazało się że płyta ma tylko 88,5 mb :!: :!: pojemności więc poszłem ją qwymienic ale gdy przynioisłem inną to także miała taką mała pojemność . Gdzie tu leży wina czy może mój dvd-rom nie czyta dobrze takich płyt czy wszystkie plyty są skopane w tym sklepie :?: :?:

(Przemek89k) #2

hmm jeszcze sie z tym nie spotkalem a wogule o takich plytach nie slyszalem ale byc moze :slight_smile: najlepiej spytaj sie w sklepie gdzie kupiles plyte ile naprawde ma pojemnosci powiedz jaki problem i juz... niektore napedy nie odczytuja plyt ... z innych marek .. 8)

(system) #3

Spróbuj na nią wypalic poprostu te ponad 700 MB i sam się przekonasz czy płytka ma tą pojemność co powinna.

(Del15piero) #4

Nawet jak chce ją wypalic w nero to wyskakuje ze na płycie jest za mało miejsca a jak chce wypalic obraz clonem na tej płyche to wyskakuje ze na płyche jest tylko 100 mb a do nagania wymagane jest 782 mb

A byłem w sklepie i gościo mi wymienił wszystkie płyty ale i tak znów to samo :frowning:

(system) #5

Wgraj najnowszy Bios do nagrywarki - być może pomoże. :slight_smile:

(system) #6

A jaka to nagrywarka? a co do biosu to znajdziesz go na http://www.cdrinfo.pl

(Del15piero) #7

Problem rozwiązany poszłem oddałem płyty a za pieniądze które mi oddano kupiem płyto 800 mb Akosa i po kłopocie :smiley: