Płyty DVDR 9,4GB. Da sie na nich nagrać filmy z kompa?

_ Nie wiem czy jestem w dobrej kategorii jesli nie proszę przenieść _

http://allegro.pl/plyty-do-zapisu-dvd-r-9-4gb-double-layer-esperanza-i2149588603.html

Chce z tej oferty kupić około 20 płyt. Nagrywałem tylko 4.7 GB DVD-R. Nie wiem czy te będą działać… chce na nie nagrywać filmy w postaci AVI i puszczać na odtwarzaczu DVD. Na 4.7 GB DVD-R działało. Możliwe jest by na tych nie działało? Nie mam jakiegoś super nowoczesnego kompa kupił mi go tata gdzieś w 2007.

Zależy czy Twoja nagrywarka obsługuje płyty double layer.

To nie jest płyta DL tylko dwustronna.Płyta DL ma 8,5 GB a dwustronna 9,4 GB.

to jest plyta dwustronna a nie dwuwarstwowa , to co ty chcesz kupic to nic innego jak dwie plyty 4.7 gb zlepione razem tego sie nie opłaca kupowac

Powinny działać bez problemu ale tak jak zauważyli przedmówcy - to są płytki dwustronne - aby zapisać pełną deklarowaną pojemność trzeba płytkę odwrócić w napędzie a to wyklucza zapisanie na takiej płytce pliku o pojemności większej od 4,7GB (np. obraz ISO DVD DL się nie zmieści). Natomiast do nagrywania danych lub filmów DivX jak najbardziej się nadają.

:roll:

Sprzedawca się pomylił i zamieścił błędny tytuł.

Aukcja trwa już ok. 10 dni i powinien sprostować.

Po za tym moim zdaniem są za drogie i mają podejrzanie małą prędkość zapisu.Podejrzanie w sensie,że mogą być to stare egzemplarze.