Pmięć RAM 400MHz/333MHz

Mam takie małoe pytanko czy ktos wie ?

Jesli kupie pamiec 400MHz DDR do mojego kompa, gdzie sprawdziłem pewnym programem że maksymalna częstotlowośc taktowania mojego kompa wynosi 333MHz to czy ta 400MHz będzie mi działać jak:

  1. 400MHz

  2. 333MHz

  3. wogóle niebędzie dzialać

:glupek2:

Opcja 2

OT :arrow: KOSZ

Pytanie czy te pamięci mają być do tego kompa co w podpisie bo jeżeli tak to musisz sprawdzić czy twój komp posiada gniazda na ddr-y (były takie płyty gł co posiadały sloty na sdr i na ddr) jeżeli to ma być do tego kompa i ten komp posiada takie sloty to sie musisz zastanowić czy nie lepiej kupić sdr gdyż komp nie może pracować na różnych pamięciach sdr+ ddr.

czytając z jakich części składa się twój komp wątpie aby płyta główna wogóle obśługiwała ddr

pozdrawiam :o

brakuje mi tu mobo :?:

pamieci SDR niewspolpracuja z DDR :wink:

Niestety do nie do mojego kompa :stuck_out_tongue: Tylko dla kumpla !!

No to jak to jest :twisted: naprawdę

On pisał na moim profilu, bo niemiał ochoty by zakładać sobie E-mail i się rejestrować :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

podaj sprzet tego kolegi, ale tak jak juz zostało powiedzianee, jesli proc pracuje na fsb 166 (memory 333ddr) to kupione 400setki, bedą rowniez pracowac na 333mhz, bo taktowanie procka jesli chodzi o fsb dalej na 166 :wink: