Po 3 Gim. Do jakiej szkoły

No więc tak idę do 3 Gim…

Po 3gim chciałbym iść do jakiejś szkoły projektanckiej…

W przyszłości chciałbym projektować w firmach takich jak Logitech itp… Wiem że to bardzo dużo wyzwanie…

Wie ktoś do jakiej szkoły trzeba się dostać ? Gdzie potem na studia ?

Ogólnie uwielbiam projektować też wnętrza mieszkań… np. Fotele, kanapy itp

Więc chciałbym też się dostać do jakiejś Black Red White

najlepiej do LO a później już na studia na architekturę wnętrz albo inny pokrewny.

Tak jak kolega wyżej - do LO i jeśli masz czas, pieniądze, dobre wyniki w nauce to możesz spokojnie iść na studia.

Swoją drogą kolega w moim wieku - też idę do szkoły średniej, ale ja ide do technikum na technik informatyk :slight_smile: Zobaczy się, co z tego wyniknie :wink:

Do OL nie opłaca się iść jeżeli lubisz majsterkować, bawić się urządzeniami różnymi, poznawać ich budowę to lepiej idź do technikum :wink:

Po liceum masz większy wybór i łatwiej się dostać na studia (wyniki z matury).

Po technikum masz już tytuł technika i łatwiej znajdziesz pracę.

Jak zdecydujesz się na liceum, to zajrzyj na http://www.ocenliceum.pl/

Tyle że tutaj np. w woj. łódzkim nie ma praktycznie żadnych komentarzy.

w podlaskim to samo :confused:

najlepiej do liceum, potem na studia. takiego technikum z profilami projektanckimi raczej nie znajdziesz, dlatego lepiej do LO :slight_smile:

Wybierz LO a potem na studia o wybranym przez Ciebie kierunku.

:slight_smile: sam teraz będę kończył ostatni rok technikum informatycznego, pobawić sie urządzeniami to ja mogę się w domu a nie w szkole, jedyne czym można się pobawić to routerami i sieciami ale opiekun pracowni: [-X nic po za program bo to sprzęt za grubą kasę, a drugi raz takiego sprzętu nie dostaniemy :stuck_out_tongue:

ambitnie trafiło się jakieś 8 osób które jakoś się komputerami się interesują a reszta… poszła na ten kierunek bo dużo godzin jest na kompach i zawsze można pograć sobie w CS’a albo Quake’a, też nie reguła,

to samo jest u nas :wink: informatycy zawsze u nas kończą ok. 2 godziny wcześniej od innych klas :? jest to troche wkurzające, ja siedze do 15 a oni do 12, 13 :?

takie życie.

Skontaktuj się ze mną na PW to ci trochę materiałów dam.