Po aktualizacjiach muli laptop Win8.1 64, IAStorDataSvc i firefox(zżera 1gb ram), chrome nie działa


(Scarface1911) #1

Witam!

Z góry przepraszam jeśli temat dodałem w złym dziale ale po skanowaniu Avastem, Adwcleanerem, MaM system wydaje się czysty.

Problem polega na tym że od ostatnich aktualizacji zauważyłem ogólne spowolnienie pracy laptopa(Win 8.1 64 bit, i5-3210M 2.5, 6gb ram, karta 2gb) a podczas grania tragiczne spadki fps. W menedżerze zadań zauważyłem proces IAStorDataSvc(wczesniej nawet nie wiedziałem o jego istnieniu) pobierający prawie 1gb?! pamięci, tak samo przeglądarka chrome pobierała podobne ilośći do czasu gdy w ogóle przestała działać " W chrome zabrakło pamięci albo proces został zakończony z innego powodu...." zacząłem używać firefoxa.

Po wyłączeniu procesu IAStorDataSvc laptop jakby sie "odmulił" ale firefox podobnie jak google wcześniej znowu zżera duże ilości ram a przy kilku otwartych kartach nawet ponad 1gb, czasami nic nie mogę pobrać, wyskakuje błąd wtyczki flash mimo że wtyczki są zaktualizowane...

Pomoże ktoś w rozwiązaniu problemu? Czy przyczyną tego moga być aktualizacje windowsowskie? Przedtem wszystko było w porządku laptop regularnie był czyszczony cc cleanerem nie mam pojęcia co z tym zrobić. Z góry dzięki!

Dorzucam skany z FRST:

 

http://www.wklej.org/id/1724856/ FRST.txt

http://www.wklej.org/id/1724879/ Addition.txt

http://www.wklej.org/id/1724881/ Shortcut.txt