Po co anty wir

antywir zamula system wiec pomyslalem tak

jak jestem na necie to wlaczam go a jak nie buszuje to wylanczam

ALE

czy to nie zaszkodzi a jak nie

TO

czy mozna zrobic tak ze wlaczam przegladare i antywir tez sie wlaczy i jak zamykam to on sie wylancza

A jakie masz łącze ?? Jeśli neo to od biedy możesz tak robić ale jeśli masz stałe łącze i net cały czas to nie radzę.

polo jakiego masz antywira ?? bo są takie co mulą system a inne nie (nod 32 :mrgreen:)

W sumie nie polecam takiego rozwiązania

No to byś musiał kabel od neta również wyciągnąć z karty sieciowej bo są wirusy które ładują sie w kompa nawet wtedy kiedy nie przeglądasz stronek.

ja korzystam z sieci bezprzewodowej,to czyli nie polecacie tajiego rozwiazania?

Jak masz neo to wyłaczas neta i mozesz wyłączyć antyvir ale jak masz kompa z internetem połączony ze cały czas masz dostemp do internetu lepiej niewyłanczaj antyvira, u mojego kumpla skączyło sie to formatem :evil:

zapytam jeszcze raz

jak przy pojedynczym kliknieciu wlaczyc/wylaczyc przegladarke i antyvira(norton)

a możesz jaśniej zapytać o co Ci chodzi ??

ludziska wiecie jak to zrobic,czy sobie robicie pogaduchy w moim temacie,nie pytam o sprzet (klikam jeden guzik i neta nie ma) tylko o to jak po kliknieciu ikonki odpala sie dwa programy naraz(to miejwiecej wiem)i jek jednym klikiem je zamnknac

Ściągnij sobie ten programik http://www.dewassoc.com/support/useful/traykiller.htm

Skonfiguruj odpowiednio i jednym (dwoma kliknięciami) możesz zamknąć kilka programów na raz :!:

Wszystkie OTy -> KOSZ

OK

teraz tak

tworze plik typu bat w njm umieszczam wpisy ktore programy maja sie otworzyc(mam nadzieje ze nic nie pomylilem) i jak klikne to sie otworza no to w tym momencie na pasku pokaze sie ze otworzony jest ten plik czy te programy?bo jak ten utorzoy przezemnie plik to w tedy ppm idam zamknij i sie zamkna dwa na raz ,czy tak?