Po co wam Vista ultimate

(Danzelmario) #1

w co 2 podpisie pisze windows vista ultimate pl. czy to jakis szpan czy co? :stuck_out_tongue: . 512 ram jakis barton i radek 9550 i vista ultimate :twisted: -ja kto inaczej nazwac:) szpan jak nic . w ogole VIsta przeciec jest narazei ma艂o udany.. dopiero jak wyjdzie service pack to cos poprawi. wystarczy gazete wziac do reki i poczytac. w gry to wogole grac sie np nie da. zreszta sam microsoft zapowiedzia艂 przeciez za 2 lata nowy system a xp bedzie jeszcze d艂ugo wspierany. ja osobiscie nie wr贸偶e dobrze dla tego systemu.

(Marcinbittel) #2

Dzieci niekt贸re dosta艂y od wuja lub wygra艂y i si臋 ciesz膮 Vist膮, bo wszyscy (przynajmniej tak uwa偶aj膮) im zazdro偶cz膮 :wink: A tak na serio to zapewne te osoby nie maj膮 Visty, ale tak pisz膮. Kto wie.

(piotrekplay) #3

szczera prawda tylko wi臋kszo艣c przypadk贸w nie mo偶e si臋 pochwali膰 screenem z aktywowanego systemu :stuck_out_tongue:

chyba nie wiesz co m贸wisz :stuck_out_tongue:

ja mu wr贸偶臋 艣wietlan膮 przysz艂o艣膰 :slight_smile:

nie gadaj, 偶e na twoim kompie w gry nie pograsz :stuck_out_tongue: ja na swoim uruchomi艂em gta vc w rozdzielczo艣ci 1024x768, tylko tyle, 偶e zmieni艂em styl systemu na klasyczny :stuck_out_tongue:

(Clubbasse207) #4

a ja niemam visty :stuck_out_tongue:

nieodczuwam narazie potrzeby by instalowa膰 viste jak膮 kolwiek :stuck_out_tongue: zapewne za rok dwa mo偶e trzy gdy zmienie kompa na co艣 z dwoma jajkami to i viste kupie :stuck_out_tongue:

zapewne co niekt贸rzy chca pokaza膰 偶e s膮 trendy :stuck_out_tongue:

jest to szpan podobnie jak wypisywanie swoejgo configa w podpisie :stuck_out_tongue: bo czemu to s艂u偶y ? :slight_smile:

(Marcinbittel) #5

danzelmario ma swego cofiga w podpisie...

(Clubbasse207) #6

wiem i po艂owa forumowicz贸w te偶 :stuck_out_tongue: podobnie jak napis vista ultimate :stuck_out_tongue:

wnioski nasuwaja si臋 same :slight_smile:

(Danzelmario) #7

piotrekplay nie mowie ze nie pogram. taki gothic chodzi jak bym mial 1 gb ram np :smiley: . author_vision jakie wnioski :stuck_out_tongue: . mi chodzi w tym temacie ze nie rozumiem tych co maja 512 ram proca sprzed 4 lat i radka 9550 i instaluja Ultimate:) dla mnei to no nie bede nazywac po imieniu:)

(Die Eye) #8

danzelmario wcale nie szpanuje w podpisie :?

To jest tylko i wy艂膮cznie twoja subiektywna opinia.

Mo偶na prosi膰 o dok艂adne tytu艂y, numery, artyku艂y?

:shock: Bez komentarza

To pozostawmy fachowcom od informatyki, marketingu, et cetera

Je偶eli kto艣 b臋dzie mia艂 ochot臋, to zainstaluje sobie Viste na 256 ram, na jak to okre艣li艂e艣 "procu" sprzed 8 lat i Radeonie 9000. Jego sprawa :x

(Danzelmario) #9

die.eye przejdz sie po salonach z prasa-nie pamietam tytu艂贸w. co do gier to w obecnym stanie jest gorzej niz w xp. wiele gier dzia艂膮 duzo wolniej! poczawszy od doom3 skonczywszy na company of heroes -takie sa fakty w viscie wiele gier dzia艂a gorzej-co nie oznaczA ze nei da sie grac,owszem da na 8800gtx 3 g ram i core 2 duo 2.93. :? a co do tego ze ktos zainstaluje viste a 256 ram to bez komentarza zostawie. i ja wcale nei szpanuje podpisem. pisze to co mam w kompie-cos nie nie podoba? komp standard jak na nowy..(srednia maszyna za 3 tys z艂-nie jest to jakies monstrum wiec cie nei rozumiem) nie rozumiesz o co mi chodzi to nie wyjezdzaj z g艂upimi tekstami. ja nie rozumiem tych co instaluja system ktory wymaga mocniejszego sprzetu i od samego uzytkownika wiekszego poziomu zaawansowania bo ultimate jest dla zaawansowanych uztykownik贸w. po to jest vista home premium zeby instalowac na domowych kompach i gwarantuje ze w wiekszosci wypadk贸w w zupelnosci ona wystarcza wiekoszsci tym co maja ultimate poinstalowane.

poza ty mw wiekosci sa to pewnie pirackie kopie-malo kto ma legalny windows za 750 z艂 jak siedzi w kompie 512 ram..np ja bym najpierw zainwestowa艂 w ram.jak kto woli :twisted:

(Blood King) #10

Ha dobrze powiedziane ^^ I zapewne masz racje...

Gdybym mia艂 Viste to bym zainstalowa艂 ^^

(Danzelmario) #11

tak mi sie wydaje-przynajmniej zwyczajna logika tak podpowiada.

watpie. podobno instalator visty nie chce instalowac sie na 256 ram.

(Booba) #12

Niech sobie ludzie wpisuj膮 w opisach to co chc臋 - to ich sprawa. Takie jest moje zdanie. Faktem jednak jest 偶e Windows Vista to pami臋cio偶erny kolos w kt贸rym wi臋kszo艣膰 'nowo艣ci' dawno ju偶 znamy z Mac Os X czy Linuksa. Polecam ten filmik http://youtube.com/watch?v=MDNuq94Zg_8.

A tak na marginesie. By艂em ostatnio iSpocie, ogl膮da艂em sobie Mac Os X Tiger i szczena mi opada艂a. Jakie to szybkie i 艂adne (a system sprzed lat)! Szkoda 偶e Windows Vista nigdy taki nie b臋dzie.

(Artix57) #13

nie da sie minimum na Viste to 512mb

(system) #14

danzelmario zgadzam si臋 z tob膮, co logika podpowiada, natomiast powstaje pytanie co ci臋 to interesuje, co kto sobie instaluje i 艣ci膮ga ?? Czy to co艣 zmieni w twoim 偶yciu, 偶e kto艣 tutaj si臋 przyzna, 偶e ma pirackiego OSa ?? Wolny kraj mo偶na sobie pisac w podpisach co s臋 chce, jak zazdro艣cisz te偶 mo偶esz sobie napisa膰 "WINDOWS VISTA ULTIMATE PL", naprawde za bardzo nie sprawi mi to r贸偶nicy... Jak kto艣 ma 256 RAM i instaluje Viste to chyba nalezy mu si臋 jaki艣 szacunek :). Uruchomi膰 taki system na 256 RAMU to jest co艣 :wink:.

(el polaco) #15

NO i co 偶e mam cofiga w opisie to znaczy, 偶e szpanuje. A mo偶e doda艂em go dlatego 偶eby jak opisuje problem z kompem na forum nie wypisywa膰 listy podzespo艂ow 50 razy.

(Danzelmario) #16

bo to temat na luzie:) spokojnie panowie :stuck_out_tongue: . nie wystarcza xp?:). narazie vista nikomu potrzebna nie jest(przynajmniej dla mnie bo nie robie nic poza-gadu gadu,przegladarka, itp itd. nie liczac no mniej rutynowych spraw jak kompresja dzwieku czy zabawa w pascalu a do tego xp mi w zupelnosci wystarczy)

zapewne sa ludzie ktorzy potrzebuja visty ultimate i wykrozystaja w 100% jej potencja艂 :stuck_out_tongue: ale to jednostki ktore mozna policzyc na palcach niemalze(mowie o domowych uzytkownikach).

(aero) #17

Mo偶e tak powiesz tylko i wy艂膮cznie za siebie, a nie wypowiadasz si臋 zza innych

Uwa偶am Vist臋 za 艣wietny system.

Na xp ju偶 nie przejd臋 nigdy :!:

Pr臋dzej zakupi臋 MAC OS ,

Dwa - na 256 ramu tak偶e Vist臋 mo偶na spokojnie zainstalowa膰 :slight_smile:

Trzy. Odno艣nie aktywacji systemu.

Fakt, wi臋kszo艣膰 艣ci膮gn臋艂a Vist臋 aby pokaza膰 偶e j膮 ma , a nast臋pnie u偶y艂a tricku z dat膮 2099 :slight_smile:

Chodzi mi o samych user贸w forum :stuck_out_tongue:

Sam mog臋 tylko powiedzie膰 , 偶e ko偶ystam jedynie z legalnego oprogramowania :wink:

(system) #18

Zgadzam si臋 z aero. Mam pytanie do ciebie danzelmario , dlaczego nie zainstalujesz sobie Windowsa 98, albo 95 ?? Przecie偶 do tych czynno艣ci kt贸re wymieni艂e艣 w zupe艂no艣ci wystarcza... Zada艂e艣 nie do ko艅ca przemy艣lane pytanie, to ja ripostuje pytaniem na podobnym poziomie. Polska jest wolnym krajem i kto chce idzie za post臋pem. To, 偶e ty preferujesz XP i w zupe艂no艣ci ci wystarcza do pracy to nie znaczy, 偶e wszyscy maj膮 na tym 艣miga膰. Kto艣 ma Celerona 400 i chce Viste to co zabronisz mu instalowa膰 ?? Dzia艂 wprawdzie jest na Luzie, ale to tak samo m贸g艂by艣 za艂o偶y膰 temat "Po co instalowa膰 Debiana ??" I pisa膰 w nim, 偶e Ubuntu jest wspania艂e i nie rozumiesz os贸b, kt贸re instaluj膮 na swoich kompach Debiana :|. C贸偶 jak dla mnie tw贸j temat jest do艣膰 abstrakcyjny :D.

(Danzelmario) #19

nie ironizuj. xp jest dobry i stabilny. mam viste ale nie chce mi sie jej uruchamiac nawet bo po co? wszystko zrobie na xp :smiley: ,po prostu vista nie jest niezbedna jak narazie.

np za ladniejszym wygladem.. :?

jakos preferuje to ponad 90% uzytkownik贸w na swiecie :stuck_out_tongue: . owszem vista powoli zdobywa rynek .

moglem ale nie zalozylem. ja tu mowie o viscie ultimate-po co komu? premium zadowoli kazdego..

no ja mowie za siebie- nie twierdze ze vista jest z艂a. ale ma duze wymagania (jak na obecna chwile). co do 256 ramu to gothic 3 tez da sie zainstalowac na 256 ale co z tego? :stuck_out_tongue: . a i czemu na xp nigdy nie przejdziesz? to przekonaj mnie zebym ja korzystac zacz膮艂 z niej bo jak mowilem mam zainstalowana ale nie korzystam.

(Marcinbittel) #20

Wszystkie Visty, czy to Ultimate, czy Home Edition niczym si臋 nie r贸偶ni膮 pod wzgl臋dem program贸w. Je偶eli kto艣 ma Home Edition to przed wpisaniem kodu kreskowego w celu zlegalizowania swojej Visty, mo偶e si臋 cieszy膰 Vist膮 Ultimate - Visty r贸偶ni膮 si臋 jedynie kodem kreskowym.