Po co wam Vista ultimate

w co 2 podpisie pisze windows vista ultimate pl. czy to jakis szpan czy co? :stuck_out_tongue: . 512 ram jakis barton i radek 9550 i vista ultimate :twisted: -ja kto inaczej nazwac:) szpan jak nic . w ogole VIsta przeciec jest narazei mało udany… dopiero jak wyjdzie service pack to cos poprawi. wystarczy gazete wziac do reki i poczytac. w gry to wogole grac sie np nie da. zreszta sam microsoft zapowiedział przeciez za 2 lata nowy system a xp bedzie jeszcze długo wspierany. ja osobiscie nie wróże dobrze dla tego systemu.

Dzieci niektóre dostały od wuja lub wygrały i się cieszą Vistą, bo wszyscy (przynajmniej tak uważają) im zazdrożczą :wink: A tak na serio to zapewne te osoby nie mają Visty, ale tak piszą. Kto wie.

szczera prawda tylko większośc przypadków nie może się pochwalić screenem z aktywowanego systemu :stuck_out_tongue:

chyba nie wiesz co mówisz :stuck_out_tongue:

ja mu wróżę świetlaną przyszłość :slight_smile:

nie gadaj, że na twoim kompie w gry nie pograsz :stuck_out_tongue: ja na swoim uruchomiłem gta vc w rozdzielczości 1024x768, tylko tyle, że zmieniłem styl systemu na klasyczny :stuck_out_tongue:

a ja niemam visty :stuck_out_tongue:

nieodczuwam narazie potrzeby by instalować viste jaką kolwiek :stuck_out_tongue: zapewne za rok dwa może trzy gdy zmienie kompa na coś z dwoma jajkami to i viste kupie :stuck_out_tongue:

zapewne co niektórzy chca pokazać że są trendy :stuck_out_tongue:

jest to szpan podobnie jak wypisywanie swoejgo configa w podpisie :stuck_out_tongue: bo czemu to służy ? :slight_smile:

danzelmario ma swego cofiga w podpisie…

wiem i połowa forumowiczów też :stuck_out_tongue: podobnie jak napis vista ultimate :stuck_out_tongue:

wnioski nasuwaja się same :slight_smile:

piotrekplay nie mowie ze nie pogram. taki gothic chodzi jak bym mial 1 gb ram np :smiley: . author_vision jakie wnioski :stuck_out_tongue: . mi chodzi w tym temacie ze nie rozumiem tych co maja 512 ram proca sprzed 4 lat i radka 9550 i instaluja Ultimate:) dla mnei to no nie bede nazywac po imieniu:)

danzelmario wcale nie szpanuje w podpisie :?

To jest tylko i wyłącznie twoja subiektywna opinia.

Można prosić o dokładne tytuły, numery, artykuły?

:shock: Bez komentarza

To pozostawmy fachowcom od informatyki, marketingu, et cetera

Jeżeli ktoś będzie miał ochotę, to zainstaluje sobie Viste na 256 ram, na jak to określiłeś “procu” sprzed 8 lat i Radeonie 9000. Jego sprawa :x

die.eye przejdz sie po salonach z prasa-nie pamietam tytułów. co do gier to w obecnym stanie jest gorzej niz w xp. wiele gier działą duzo wolniej! poczawszy od doom3 skonczywszy na company of heroes -takie sa fakty w viscie wiele gier działa gorzej-co nie oznaczA ze nei da sie grac,owszem da na 8800gtx 3 g ram i core 2 duo 2.93. :? a co do tego ze ktos zainstaluje viste a 256 ram to bez komentarza zostawie. i ja wcale nei szpanuje podpisem. pisze to co mam w kompie-cos nie nie podoba? komp standard jak na nowy…(srednia maszyna za 3 tys zł-nie jest to jakies monstrum wiec cie nei rozumiem) nie rozumiesz o co mi chodzi to nie wyjezdzaj z głupimi tekstami. ja nie rozumiem tych co instaluja system ktory wymaga mocniejszego sprzetu i od samego uzytkownika wiekszego poziomu zaawansowania bo ultimate jest dla zaawansowanych uztykowników. po to jest vista home premium zeby instalowac na domowych kompach i gwarantuje ze w wiekszosci wypadków w zupelnosci ona wystarcza wiekoszsci tym co maja ultimate poinstalowane.

poza ty mw wiekosci sa to pewnie pirackie kopie-malo kto ma legalny windows za 750 zł jak siedzi w kompie 512 ram…np ja bym najpierw zainwestował w ram.jak kto woli :twisted:

Ha dobrze powiedziane ^^ I zapewne masz racje…

Gdybym miał Viste to bym zainstalował ^^

tak mi sie wydaje-przynajmniej zwyczajna logika tak podpowiada.

watpie. podobno instalator visty nie chce instalowac sie na 256 ram.

Niech sobie ludzie wpisują w opisach to co chcę - to ich sprawa. Takie jest moje zdanie. Faktem jednak jest że Windows Vista to pamięciożerny kolos w którym większość ‘nowości’ dawno już znamy z Mac Os X czy Linuksa. Polecam ten filmik http://youtube.com/watch?v=MDNuq94Zg_8.

A tak na marginesie. Byłem ostatnio iSpocie, oglądałem sobie Mac Os X Tiger i szczena mi opadała. Jakie to szybkie i ładne (a system sprzed lat)! Szkoda że Windows Vista nigdy taki nie będzie.

nie da sie minimum na Viste to 512mb

danzelmario zgadzam się z tobą, co logika podpowiada, natomiast powstaje pytanie co cię to interesuje, co kto sobie instaluje i ściąga ?? Czy to coś zmieni w twoim życiu, że ktoś tutaj się przyzna, że ma pirackiego OSa ?? Wolny kraj można sobie pisac w podpisach co sę chce, jak zazdrościsz też możesz sobie napisać “WINDOWS VISTA ULTIMATE PL”, naprawde za bardzo nie sprawi mi to różnicy… Jak ktoś ma 256 RAM i instaluje Viste to chyba nalezy mu się jakiś szacunek :). Uruchomić taki system na 256 RAMU to jest coś ;).

NO i co że mam cofiga w opisie to znaczy, że szpanuje. A może dodałem go dlatego żeby jak opisuje problem z kompem na forum nie wypisywać listy podzespołow 50 razy.

bo to temat na luzie:) spokojnie panowie :stuck_out_tongue: . nie wystarcza xp?:). narazie vista nikomu potrzebna nie jest(przynajmniej dla mnie bo nie robie nic poza-gadu gadu,przegladarka, itp itd. nie liczac no mniej rutynowych spraw jak kompresja dzwieku czy zabawa w pascalu a do tego xp mi w zupelnosci wystarczy)

zapewne sa ludzie ktorzy potrzebuja visty ultimate i wykrozystaja w 100% jej potencjał :stuck_out_tongue: ale to jednostki ktore mozna policzyc na palcach niemalze(mowie o domowych uzytkownikach).

Może tak powiesz tylko i wyłącznie za siebie, a nie wypowiadasz się zza innych

Uważam Vistę za świetny system.

Na xp już nie przejdę nigdy :!:

Prędzej zakupię MAC OS ,

Dwa - na 256 ramu także Vistę można spokojnie zainstalować :slight_smile:

Trzy. Odnośnie aktywacji systemu.

Fakt, większość ściągnęła Vistę aby pokazać że ją ma , a następnie użyła tricku z datą 2099 :slight_smile:

Chodzi mi o samych userów forum :stuck_out_tongue:

Sam mogę tylko powiedzieć , że kożystam jedynie z legalnego oprogramowania :wink:

Zgadzam się z aero. Mam pytanie do ciebie danzelmario , dlaczego nie zainstalujesz sobie Windowsa 98, albo 95 ?? Przecież do tych czynności które wymieniłeś w zupełności wystarcza… Zadałeś nie do końca przemyślane pytanie, to ja ripostuje pytaniem na podobnym poziomie. Polska jest wolnym krajem i kto chce idzie za postępem. To, że ty preferujesz XP i w zupełności ci wystarcza do pracy to nie znaczy, że wszyscy mają na tym śmigać. Ktoś ma Celerona 400 i chce Viste to co zabronisz mu instalować ?? Dział wprawdzie jest na Luzie, ale to tak samo mógłbyś założyć temat “Po co instalować Debiana ??” I pisać w nim, że Ubuntu jest wspaniałe i nie rozumiesz osób, które instalują na swoich kompach Debiana :|. Cóż jak dla mnie twój temat jest dość abstrakcyjny :D.

nie ironizuj. xp jest dobry i stabilny. mam viste ale nie chce mi sie jej uruchamiac nawet bo po co? wszystko zrobie na xp :smiley: ,po prostu vista nie jest niezbedna jak narazie.

np za ladniejszym wygladem… :?

jakos preferuje to ponad 90% uzytkowników na swiecie :stuck_out_tongue: . owszem vista powoli zdobywa rynek .

moglem ale nie zalozylem. ja tu mowie o viscie ultimate-po co komu? premium zadowoli kazdego…

no ja mowie za siebie- nie twierdze ze vista jest zła. ale ma duze wymagania (jak na obecna chwile). co do 256 ramu to gothic 3 tez da sie zainstalowac na 256 ale co z tego? :stuck_out_tongue: . a i czemu na xp nigdy nie przejdziesz? to przekonaj mnie zebym ja korzystac zaczął z niej bo jak mowilem mam zainstalowana ale nie korzystam.

Wszystkie Visty, czy to Ultimate, czy Home Edition niczym się nie różnią pod względem programów. Jeżeli ktoś ma Home Edition to przed wpisaniem kodu kreskowego w celu zlegalizowania swojej Visty, może się cieszyć Vistą Ultimate - Visty różnią się jedynie kodem kreskowym.