Po co wam Vista ultimate

i cena. za premium zaplacisz 380 zła za ultimate 2 razy tyle- i wg ciebie ta cena bierze sie z nikad? zabawny jestes. to ze z jednej płyty mozesz uruchomic zaróno premuim i ultimate nie oznacza ze wersje niczym sie nie róznia. http://vista.dobreprogramy.pl/index.php?dz=8&a=96 -poczytaj sobie. ultimate to polaczenie funkcji do biura i domu w jednym systemie co jest bez sensu dla przecietnego usera bo z tego nie skorzysta.

Jak ja przecież właśnie piszę o tym, że one niczym się nie różnią. Czytać nie umiesz, czy co ??

no jak nie roznia sie jak sie wlasnie RÓŻNIĄ

Penie 80% tych systemów to albo traile albo crac_ked To po raz. Po dwa, nie wazne że nie wykorzystuje się tak naprawdę 10% ważne że jest…

Apetyt rośnie w miarę jedzenia… Człowiek był, jest i będzie zachłanny bo mamy poj** ustrój polityczny i państwo które więcej życzy sobie za głupoty niż za żywność… Tyle

jak powiedziales 80% to piraty microsoft pewnie wypusci jakas latke zeby nie bylo tego triku z data- ciekawe ile wtedy bedzie vist ultimate :twisted: bo jak ktos ma legal to nie bawi sie z datami(bo i poco?). uruchamia system i aktywuje 3 kliknieciami myszka i ma spokój.

Czym ?? Oprocz ceny?

a co google zawodzi?. wg ciebie bo an tej samej płycie sa wszystkie wersje windows to od razu znaczy ze to to samo?. nie wiem czym sie rozni ultimate od premium namacalnie(nie korzystałem z tych wersji) mam wersje business ktora posiada funkcje ktorych nie ma ani premium ani basic:

# możliwość instalacji na komputerze typu Tablet PC


# podstawowe funkcje biznesowe, np. dołączanie do domeny, obsługa zasad Group Policy i szyfrowania plików poprzez EFS


# usługi zorientowane na małe przedsiębiorstwa, np. faksowanie i skanowanie, dodatkowe zasoby dla małego i średniego biznesu

byc moze to jest za mało zeby zapłacic kilkaset zł wiecej(ale to juz odrebna sprawa) za te kilka fukncji ale jak widac wersje sie roznia. ultimate ma funkcje wszystkich wersji w jednej. enterprise to juz co innego. to dla korporacji wersja.

Jakie wszytskie wersje windows? Czy ty uważasz, że wszystkie wersje Visty są na tej samej, jednej płycie??

PS. Pisz z polskimi znakami i pisz kropki i przecinki, bo nie mogę zrozumieć co piszesz :wink:

danzelmario właściwie co Cię to obchodzi co kto ma co ? Nie masz co w życiu robić? Martw się co Ty masz… Stać ich to niech mają, zazdrościsz?

a niby czego? pirackiej wersji :stuck_out_tongue: . nie mam czego zazdroscic chyba tylko tego ze ktos wydał tyle kasy na viste bo nie ma co z nia robic. ja mam viste za free ale jej nie uzywam bo nie coagnie mnie jej wyglad. moze dlatego ze ostatnio uzywam linux i wiersza polecen wylacznie. po prostu nie potrzebuje bajerów graficznych w viscie do rzeczy które musze zrobic dlatego nikomu nie zazdroszcze.

PS. Pisz z polskimi znakami i pisz kropki i przecinki, bo nie mogę zrozumieć co piszesz :wink:

danzelmario Równie dobrze mógłbyś postawić pytanie: Dlaczego kupujecie buty NIKE jak możecie sobie kupić z AUCHAN za 20zł. Doprawdy, to, że ty uważasz, że do twoich zastosowań w zupełności wystarcza Vista HE nie oznacza, że wszyscy mają zaprzestać kupowania droższych odmian najnowszego OSu z Redmond…

:hahaha:

A co ma jedno do drugiego??

Pytanie było Dlaczego kupować Viste Ultimate za 800zł, skoro mozna kupić HE za 400zł. No to ja odpowiadam przykładem z żcyia… Z każdą rzeczą jest, że można zamiast czegoś drożeszego kupić coś tańszego, nie koniecznie lepszego ani gorszego. Każdy wybiera na co go stać i przede wszystkim co potrzebuje. Tyle z mojej strony.

hmm ale jakość jest taka sama tylko ma mniej funkcji :mrgreen: a w przypadku butów to jest tylko jakość wykonania i materiału :stuck_out_tongue: więc jedno z drugim nie ma nic wspólnego :stuck_out_tongue:

“Po co wam Vista Ultimate?”

Pytanie natury “Po co wam komputer”…

Najprościej:mam laptopa i potrzebuję BitLocker’a.

Lub możliwość uruchamiania programów UNIX’owych.

Dla kogo?

Dla programistów…

piotrekplay nie chodziło w kwestii butów o materiał etc. Było to bardzo proste porównanie, może zbyt skrajne, ale chodzi o bezsens postawionego pytania przez autora tematu.

A po co mnie Vista? Jadę na XP i styka:)