Po formacie nadal brak netu. HELP!

Miałem wirusa kavos i w pamieci operacyjnej rootkit, m.in w pliku 2fiy.bat. po jakimś czasie przestały włączac mi sie stronki tzn. ładuje do polowy i tak juz zostaje. niestety avast nie poradzil sobie z tym problemem wiec zrobilem format, nagrałem XP z SP2, do tego probowalem combofixem CCclener i nadal nie działa. zrobilem jeszcze raz format w consoli odzyskiwania i nadal nie działa. zainstalowalem Kasperskiego ktory nie znalazl wirusa. POŁĄCZENIE LOKALNE: wysyła i odbiera, znajduje IP, maske podsieci i bramki domyslnej BRAK. Jest napisane ze polączenie ograniczone. Gdy robie napraw pisze ze mam skontaktowac sie z dostawca sieci. Siec jest dobra gdyz teraz mam podlaczonego innego kompa i działa.

CO Z TYM ZROBIC?

dzieki z gory za podpowiedzi.

pozdrawiam

Sprawdź sterowniki do neta, jaki masz rodzaj sieci?

:slight_smile:

Jeżeli masz kartę sieciową podpiętą pod PCI to zainstaluj do niej sterowniki, jeżeli nie masz to zainstaluj wszystkie sterowniki do płyty głównej(któryś z nich jest odpowiedzialny, za wbudowaną k. sieciową do płyty)

witam, sieć mam w kablówce tesat, nagrałem sterowniki LAN od płyty głownej i nie zadziałało. potem nagrałem wszystkie sterowniki do płyty i nadal nie działa. . Co włącze modem z kablówki to odrazu “POBIERANIE ADRESU SIECIOWEGO” i nie znajduje po czym napis “OGRANICZENIE LUB BRAK ŁĄCZNOŚCI”, kabel podlaczylem w komputerze do gniazdka od modemu i to samo wyswietla.