Po formacie nie wykrywa

Witam

Juz chodzi moje mp4.

Sformatowałem je, ale sfomatowalem je systemem plikow FAT32. I teraz jak podlaczam mp4 to go nie wykrywa. Aby wykrywa Dysk wymienny, czyli system plikow RAW. Ale brakuje drugiego dysku wymiennego. Z Fat. Czy to jest przez to ze podczas formatu byl FAT32??

pomocy!!

pozdro

Jak formatowałeś z poziomu menu urządzenia, z poziomu kompa - jaki masz system w kompie.

Z poziomu urzadzenia sie nie da, wiec z kompa formatowałem. Mam windows XP proffesional. Bez service Packa 2

I tu może być problem.

Jakie masz dostępne typy formatów - FAT jest dostępny, to tak sformatuj pamięć.

Lub trzeba to zrobić z poziomu urządzenia.

Szukaj opis urządzenia w necie.

Jest dostepny FAT, ale jak to teraz sformatowac, jak pod windowsem nie wykrywa. Trzeba szukac innego sposobu. Ale jak, a moze pod linuxem, podczas instalacji. Moze wykryje.

Ale dajcie swoje propozycje.

pozdro

Musisz mieć instrukcję do tego urządzenia,może są założone partycje na pamięci i trzeba najpierw je usunąć,założyć i sformatować na format zalecany przez producenta urządzenia.

Popytaj w pomocy producenta urządzenia,serwisie.

Wszystko bylo git, ale jak sformatowalem go przez przypadek na FAT32 to zanikl. instrukcje mam po chinsku, raczej tego nie ma jeszcze w polsce.

pozdro

No to musisz sobie radzić - wrzuć typ urządzenia do netu i poczytaj i to co ja piszę wcześniej.

http://www.google.pl/advanced_search?hl=pl