Po formacie wielki problem :(

(matifcb) #1

dzień dobry mam problem zrobiłem dziś format i zauważyłem 2 na razie niepokojące sprawy.. po 1 komputer mi się długo włącza ale to przeżyje ze widze "trwa otwieranie systemu" parę minut.. 2 problem poważniejszy jest w tym że nie dostępne są opcje wklej/kopiuj nic nie mogę przenieś a nawet na ikony przesunąć na pulpicie i w folderach.. w menadżerze zadań nie widać nazwy użytkownika z nazwa mojego komputera i pasek narzędzi tez działa lipnie tzn jak cos minimalizuje nie ma tam tego klikam w menadżerze "aplikacje" i tam moge wybrac zminimalizowana stronę.. proszę o pomoc !

(Ferdek31) #2

po formacie? to chyba po instalacji nowego systemu, podaj konfigurację kompa, sterowniki wszystkie wgrałeś?

(matifcb) #3

tak zainstalowałem na nowo windowsa.. Celeron 1 ghz 384 ram geforce 4 mx 440 sterowników wszystkich napewno nie mam bo to jest moje 2 właczenie kompa na razie po instalacji bardziej mnie nie pokoi ze konta mi nie pokazuje ! jakby go nie było... no i te foldery nawet nie tkną..

(Ferdek31) #4

a wpanelu sterowania w kontach użytkowników jest widoczne konto? Jaki masz dysk ata czy sata? Jaki system XP home czy Pro?

(matifcb) #5

w kontach pusto ! xp pro dysk ATA

kolejny problem nie otwiera mi .jpg msuze edytowac w paincie zeby zobaczyc obrazek ;/

(Ferdek31) #6

jeżeli jest to świeżo po instalacji i problem wirusów odpada to wydaje się, że coś przy instalacji nie tak poszło, radziłbym Ci przeinstalować jeszcze raz / wybierz opcje uaktualnij / może nie wszystkie pliki zostały skopiowane prawifłowo przez instalatora. A da się utworzyć nowe konto w kontach użytkowników?

(matifcb) #7

to juz mi sie 2 raz zdarzyło.. istalowalem windowa i bylo dobrze przy 2 wlaczeniu to co teraz brak opcji kopiuj itd instalowalem jeszcze raz i teraz znowu to samo.. konta sie nie da utworzyć poniewaz wlaczam konta i widze tylkoo pcje wstecz dalej i idz do glownej storny... ktora i tak nie dziala reszta biala..

(Ferdek31) #8

Jeśli prawidłowo instalujesz, wygląda na to,że masz uszkodzoną płytę z Windowsem jeśli problem się powtarza i brakuje pewnych plików, spróbuj z innej instalować. Windows oryginalny?