Po instalacji catalyst 10.10obraz jest przesycony czerwienią

(suchmen) #1

Cześć. Mam problem z najnowszymi sterownikami ati na mojej karcie w podpisie. Zainstalowałem wersję 10.10 tych sterowników i w momencie załączenia sterownika ekranu (po mignięciach w czasie instalacji) ekran robi się jakby to powiedzieć... przesycony czerwienią? Źle ma odrobinę rozłożone kolory? Po lewej czerwień większa (ciepło jakby większe koloru) a po prawej trochę więcej zieleni i niebieskiego. W ogóle wszystkie szare tabelki w operze czy też paski oraz okna w windowsie przesiąkają takim różem, zamiast być szare. Nie pomaga ograniczenie czerwieni, chociaż coś daje ale nadal po dwóch stronach monitora mam różne ciepła kolorów. Problem ustępuje po usunięciu sterowników i działaniu na zwykłym sterowniku ati z windows update. Problem też nie występował w wersji ati catalyst 10.9 i dlatego pytam się Was, czy też tak macie, że w tej wersji jest przesycenie czerwieni lekkie? Czy ati wie już o tym problemie? Mam zainstalować wersję 10.9 wobec tego? Szkoda, bo 10.10 dodaje opencl driver i lepsze zarządzanie rdzeniami karty...

(Rmk) #2

Użyj guugle a się dowiesz że jest to bug występujący u niektórych ludzi. Rozwiązanie zainstaluj nowsze czyli 10.10a + profile 10.10.