Po instalacji sterownikow graficznych AMD nic nie dziala poprawnie


(Ciucma102) #1

Witam


(system) #2

“Oficjalnej strony”, ale czyjej? AMD czy laptopa? Bo to chyba laptop? Jeśli tak, to jaki - firma i model? System Windows 7 Pro/64-bit?

Najlepiej byś zrobił - jeśli to możliwe - “cofając” system do Punktu przywracania z chwili przed zainstalowaniem owych “oficjalnych” sterowników, ponieważ w tym momencie system wydaje się być poważnie uszkodzony. Może to być skutek użycia tych “nowych” sterowników lub ComboFix’a.


(Ciucma102) #3

Sterowniki ze strony AMD wraz z Catalys control center. Niestety nie mam punktu przywracania systemu wiec zapewne pozostanie tylko format.


(system) #4

Co prawda nie podałeś dokładnego modelu laptopa (K52J… i jeszcze jedna litera: B, C lub E ), ale jaki by nie był radzę odinstalować wprost z Menedżera Urządzeń odpowiednią wersję sterownika karty graficznej wraz z oprogramowaniem, zrestartować laptopa, po czym pozwolić na pobranie odpowiednich sterowników grafiki przez usługę Windows Update lub pobrać i zainstalować odpowiednią wersję sterownika VGA ze strony firmowej laptopa: http://www.asus.com/support/Product-Search/?keyword=k52j

Jeśli całość pracy systemu nie ulegnie poprawie, czeka Cię co najmniej jego naprawa. Na przyszłość nie aktualizuj sterowników ze strony AMD lecz wyłącznie z wyżej podanej!