Po instalacji systemu nie działają gry


(Czuprynka561) #1

witam

 

mam problem z komputerem, po ponownej instalacji systemu nie działają gry, niby się instalują ale nie włączają

 

poniżej wklejam logi

http://wklej.org/id/1582751/

http://wklej.org/id/1582752/


(Longhorn2009) #2

A sterowniki wgrane?


(Lubek93) #3

DirectX najnowszy wgrany ?


(Atis) #4

Pobierz i uruchom AdwCleaner Kliknij Szukaj i później Usuń.

Zainstaluj Service Pack 1 (537.8 MB) i Internet Explorer 11


(Czuprynka561) #5

niby sterowniki powinny być wgrane bo instalowane było wszystko z płyty która była razem z komputerem, directx chyba też, bo kolejna próba instalacji kończy się komunikatem że jest już wersja nowsza lub równorzędna i nie trzeba instalować

 

 


(Wolfram A2) #6

Spróbuj odpalić jako administrator/zaloguj się jago administrator na komputerze.Zobacz także czy jak włączasz grę to w menedżerze zadań(ctrl+shift+esc)>procesy jest ten proces gry, może uruchamia Ci się, tylko że bardzo wolno, podobnie miałem z instalkami, które uruchamia się jako administrator - musiałem poczekać 3min i odpalała. Zobacz czy masz Microsoft Visual C++ 2005-2012 Redistibutable Package - jak nie to zainstaluj + .Net Framework 4, chociaż ten powinieneś mieć z instalacji sterownika karty graficznej. Spróbuj zagrać w gry takie jakie grałeś wtedy, kiedy wszystko działało. Może grałeś na starych sterownikach czy coś w tym stylu? Prześlij mi twój sprzęt, bo nie każda karta graficzna obsłuży daną grę.

*Na twoim miejscu wybrałbym inny antyvirus, w logach wszędzie jest syf, jeżeli dodatkowo pobrałeś Tune UP w wersji trail oraz inne gadżety to może antyvirus blokować dostęp do zakazanych źródeł, przez co blokuje dostęp do aplikacji. Zobacz tutaj, masz wysoki zakres wyboru http://www.dobreprogramy.pl/Programy-antywirusowe,Programy,Windows,63.html , korzystasz z oryginalnych produktów(gier)? Zobacz ten antyvirus http://www.dobreprogramy.pl/Avast-Free-Antivirus,Program,Windows,13266.html 28 milionów pobrać nie czyni tego programu syfem.