Po instalce sp3 win sie nie wlacza pomocy

Zainstalowalem sp3 wiedzac tzn slyszalem ze to ■■■■ ale chcialem sie przekonac zainstalowalem aktualizacje z win-a i .uj nie wlacza sie. szczescie mialem takie za na drugim dysku mam Linuxika Opensusa hihi. ale wcale mi nie do smiechu poniewaz nie moge uruchomic Windowsa a jest to XP-k sp2 professional. prosze orade co zrobic moze naprawic system z plyty albo inna opcja usunac sp3 z pod linuxa … nie wiem POMOCY

Usunąć SP 3 spod Linuksa odpada. A czy masz może proca AMD? Bo SP 3 wywołuje z tym procesorem błędy. Wejdź w tryb awaryjny i przez aplet dodaj/usuń programy odinstaluj SP 3.

zrób nakładkę xpsp2 z pod dosa tak jak byś instalował na nowo czysty Windows, tylko później nie zaznaczaj formatowania dysku pozostaw “bez zmian” zainstaluje Ci się xp, system na 100% ruszy i zostaną wcześniejsze ustawienia oraz programy wcześniej zainstalowane

ja mam u siebie amd athlona i zainstalowany czysty oryginalny xp sp3 (nie tam jakieś przeróbki nlitem integrowane) i nie mam żadnych problemów, chyba Alden źle słyszałeś, sp3 nie powoduje z tym Prockiem żadnych problemów

demolkakrs , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif