Po jakimś czasie ścina się przeglądarka/gra i komputer

Witam, otóż lubię grać w Metin2, i na potkalem na taki fajny Hamachi nie miałem jak pobrać całej gry to od admina wziąłem launchera i gdy wsadziłem launchera do Clienta i Otworzyłem grę, nazwa startera’‘Deos2Mt2’’, to pod spodem tworzył się jakiś plik o nazwie ‘‘Deos2Mt2Srv.exe’’, I nic praktycznie nie mogłem zrobić, nawet się zalogować, ponieważ Szukało jakiegoś dysku czy coś, w końcu wyłączyłem komputer i włączyłem i przy włączeniu Strasznie mulił i szukał jakiegoś dysku ciągle, potem wyłączyłem i na tryb awaryjny wszedłem i usunąłem folder z grą. Potem wyłączyłem i włączyłem komputer i nie szukało dysku, skanowałem system antywirusem wykryło jakieś 78 wirusów w lokalizacji C:/Users/Temp’’, czy coś takiego, po czym usunąłem te wirusy i dokładnie przeczyściłem ten folder. Myślałem, że już wszystko będzie okej, ale jak włączam komputer i przeglądam internet to się zacina na parę sekund i jest ok i tak 1 s zatnie się i tak ciągle, w końcu się zacina na amen i muszę restartować komputer, tak się dzieje z mozilla firefox, google chrome, również z grami, jak Metin2, lecz już nie hamachi. Po prostu nie chcę żeby mi to muliło, chcę żeby było jak dawniej, lecz sam sobie nie poradzę, Proszę Bardzo o waszą pomoc.