Po kazdym wlaczeniu kompa zle pokazuje godzine!

Mam taki problem tzn. jeśli wylacze komputer i wlacze ponownie to zle pokazuje godzine na pasku tray w prawym dolnym rogu jak by nie trzymal pamieci albo sie nie aktualizowal;// (Win XP) prosze o pomoc :mrgreen:

Ja też mam problem z godziną ale na gg ponieważ przy wiadomościach pokazuje godzinę do tyłu (czasami jest prawidłowa). Jak to naprawić :?

Jezu chyba żartujesz! !!

W jakim stanie jest bateria podtrzymująca ustawienia BIOS-u :?:

napewno rozładowana batreia podtrzymująca ustawienia bios-u … Ja mam chyba też z bterią problem związany…gdyż po wyłączeniu kompa od prądu całkiem na 5 sekund… to potem jak podłącze kompa to jak włańczam to bios sie włańcza i musze wszystkie ustawienia wpisywać datę i godzinę itp. to też wina bateri?? :slight_smile:

Najprawdopodobniej tak. Kup nową baterię włóż ją na miejsce starej ustaw BIOS i zapisz ustawienia. To powinno pomóc.

P.S imbus w twoim przypadku raczej też zawiodła bateria od BIOS-u. Wymień ją i twój problem powinien zniknąć.

Też tak myślałem :slight_smile: Dzięki za pomoc. Wojtas_16

Hucznego, niezapomnianego sylwka życze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Proszę zmienić temat postu na konkretny i używać polskich znaków.JNJN