Po kliknięciu w link nie otwiera się stronka

Nie otwierają mi się strony po kliknięciu w link ( w otlook i WP Kontakt )

Są problemy z wpisaniem polskich liter ( ś,ć,ż,ó itp.)ale nie zawsze .O co biega :?: nie mam pojęcia i proszę o pomoc.

Ja też miałem kiedyś taki problem i żeby wszystko przywrócić do normalnego stanu musiałem zrobić format.Między innymi taka sytuacja zaistniała gdy korzystałem z Kazy.Teraz to g… wywaliłem i mam święty spokój.Ale poczekajmy na uwagi innych kolegów,bo może to jakaś błachostka.

przeinstaluj karte dzwiękową usuń ją z menadzera urządzen niech ja windows zainstaluje jeszcze raz ja tez miałem podobna sytuacje z literami ą ę ś ć a bylo widoczne najwięcej w panelu sterowania. Ponownym zainstalowaniu karty dzwiękowej problem zniknał z literami i nieotwierającymi się linkami

:o :o :o :o

a co ma karta dźwiękowa do linków i polskich liter ???

musi miec skoro mi ten problem znikał za każdym razem ją przeinstalowałem

W ogóle czy tylko w przeglądarce :?: :?

Ja ma pozdobny problem na czacie Onetu… i tylko tam. Tez nie wiem co jest grane.

Jeżeli chodzi o literki to może wystarczy zmienić kodowanie z ISO na WINDOWS?

Zmieniałem, ale to nic nie dało. Na szczęście nie używam czatu… :slight_smile: Ale w sumie intrygujące… Pozdrawiam

CZasami w komunikatorze są problemy z literami >ale tak jek mówie nie zawsze >w przeglądarce jest ok.

Denerwują mnie te linki które się nie otwierają.

Format nie wchodzi w gre(chyba że to będzie konieczność).Proszę o inne uwagi lub rady.

Próbowałeś na innym komunikatorze niż WP Kontakt :?: :smiley:

Tak próbowałem.Linki nie otwierają się z komunikatorów , poczty e-mail,nawet z alarm zone( more info ) itp.Tylko w przeglądarce jest OK.Z każdego jakiegokolwiek programu nie ma możliwości połączenia przez link do netu.

Może masz źle skonfigurowanego firewalla. Próbowałeś go odinstalować, by sprawdzić czy to nie czasem jego “wina” :smiley:

Tak odinstalowałem firewalla i niepomogło.Natomiast zauważyłem ,że w OFFICE (word) zmienia się samoistnie tz.raz jest możliwość pisania ą ę ó itp.a czasami nie :co: .Naprawde niewiem o co chodzi i chyba będę zmuszony do formatu .

Pozdrawiam Fura :papa2:

Miałem w IE podobie-żadnych polskich liter(w wordzie,excellu itp.-były)

Nic nie pomagało-kodowanie też nie.

Dorzuciłem jako drugą Operę i są PL-ki :smiley:

Ale co jest tego przyczyną-trudno powiedzieć. Na forach używam Opery - do innych rzeczy IE

OK. Jestem po formacie ,za wszystkie opinie i rady serdeczne dzięki.

Niestety jak nie urok to sraczka (kolejny problem ale to już w nowym temacie )

Pozdrawiam :Fura