Po odinstalowaniu sterowników ATI Windows się nie uruchamia

Jak w temacie. Miałem problem ze sterownikiem, opisane w tym temacie - http://forum.dobreprogramy.pl/blad-tresci-sterownik-ekranu-przestal-odpowiadac-t411396.html#p2631688 . Teraz po deinstalacji sterownika nie mogę uruchomić Windowsa. Chwilowo musiałem przejść na XP. Gdy normalnie “Se7en” już chciał się załadować wyskakuje coś w stylu że nie mógł się uruchomić po czym sam próbuje się naprawić - bezskutecznie. Co robić? :frowning:

Próbowałeś odpalić w trybie awaryjnym lub VGA ?

Zdarza się przy odinstalowaniu sterów od grafiki, że normalnie system nie wstaje, ale wtedy pomaga wejść przez tryb awaryjny/VGA.

No podczas próby uruchomienia siódemki w awaryjnym jest ten sam problem…

Z siódemką nigdy nie miałem do czynienia, ale w XP jest jeszcze tryb VGA. To dziwne bo system powinien odpalić na domyślnym sterowniku. Obraz byłby brzydki, ale system by działał.

Masz może możliwość przywrócenia systemu?

Niestety nie, próbowałem przywrócić ale nie miałem pojęcia że mój system miał domyślnie wyłączoną opcje przywracania i co za tym idzie nie ma żadnych punktów przywracania…

A XP na tym samym kompie działa?

Coś jest nie tak z tą siódemką, ale nie mam pojęcia co…

Może ktoś inny ma pomysł?

Tak, działa. Właśnie na nim siedzę.

Dodane 29.08.2010 (N) 19:29

Problem o dziwo sam rozwiązałem - przy uruchamianiu komputera wciskam F8, wybieram coś jak “Wyłącz wymuszenie podpisania cyfrowego podpisania sterowników”. Po tym komputer normalnie się włączył. Pozdrawiam i mam nadzieje że komuś się to przyda. :slight_smile: