Po odinstalowaniu sterowników ATI Windows się nie uruchamia

(Majkell17) #1

Jak w temacie. Miałem problem ze sterownikiem, opisane w tym temacie - http://forum.dobreprogramy.pl/blad-tresci-sterownik-ekranu-przestal-odpowiadac-t411396.html#p2631688 . Teraz po deinstalacji sterownika nie mogę uruchomić Windowsa. Chwilowo musiałem przejść na XP. Gdy normalnie "Se7en" już chciał się załadować wyskakuje coś w stylu że nie mógł się uruchomić po czym sam próbuje się naprawić - bezskutecznie. Co robić? :frowning:

(Piotr Kluzowicz) #2

Próbowałeś odpalić w trybie awaryjnym lub VGA ?

Zdarza się przy odinstalowaniu sterów od grafiki, że normalnie system nie wstaje, ale wtedy pomaga wejść przez tryb awaryjny/VGA.

(Majkell17) #3

No podczas próby uruchomienia siódemki w awaryjnym jest ten sam problem...

(Piotr Kluzowicz) #4

Z siódemką nigdy nie miałem do czynienia, ale w XP jest jeszcze tryb VGA. To dziwne bo system powinien odpalić na domyślnym sterowniku. Obraz byłby brzydki, ale system by działał.

Masz może możliwość przywrócenia systemu?

(Majkell17) #5

Niestety nie, próbowałem przywrócić ale nie miałem pojęcia że mój system miał domyślnie wyłączoną opcje przywracania i co za tym idzie nie ma żadnych punktów przywracania..

(Piotr Kluzowicz) #6

A XP na tym samym kompie działa?

Coś jest nie tak z tą siódemką, ale nie mam pojęcia co...

Może ktoś inny ma pomysł?

(Majkell17) #7

Tak, działa. Właśnie na nim siedzę.

-- Dodane 29.08.2010 (N) 19:29 --

Problem o dziwo sam rozwiązałem - przy uruchamianiu komputera wciskam F8, wybieram coś jak "Wyłącz wymuszenie podpisania cyfrowego podpisania sterowników". Po tym komputer normalnie się włączył. Pozdrawiam i mam nadzieje że komuś się to przyda. :slight_smile: