Po odłączeniu dodatkowego wiatraka w komputerze Windows nie

Siema mam taki problem że gdy odłączyłem dodatkowy wiatrak to gdy włączałem kompa to było już uruchamianie systemu window i w tedy wielki zaskoczenie że wyskoczył błąd na czarnym tle że nie morze się uruchomić system Windows a później mje przeniosło że mam do wyboru włączenie systemu normalnie lub że samo znajdzie problem i go naprawi i wziąłem ten żeby naprawił gdy naprawił to włączył się ponownie i już było dobrze ale zobaczyłem jednak że nie ma głosu nie wiem czemu tak się zrobiło tylko po odłączeniu głupiego wiatraka, A i jeszcze że gdy wyskoczył ten jak mam go włączyć normalnie czy ma go naprawić to na górze pisało że wystąpił błąd po odłączenie jakiegoś urządzania. Liczę na waszą pomoc

Może słona woda z tego morza dostała się do komputera?

Przecinki, kropki nie gryzą, podobnie jak słownik.

Sprawdzałeś sterowniki dźwięku czy są? Może je wywaliło po prostu.

Napisz jaki “wiatrak” odłączyłeś. :slight_smile:

A nie podłaczyles tego wiatraczka do wejścia oznaczonego CPU1 czasem ?

to jest wiatrak włożony po prostu z tyłu do obudowy

no ale gdzies musi byc podlaczony do zasilania nie ?

Czy ten wiatraczek jest podłączony do takiej wtyczki ?

tak do takiej

Napisz, którą wersję Windowsa używasz ( XP, Vista, 7).

Używam Windows 7 home premium oryginalna jak coś

Sprawdź czy masz dobrze podłączone głośniki/ słuchawki, Sprawdź także czy system wykrywa kartę dźwiękową ( prawy przycisk myszki na “Mój komputer” > właściwości > Menadżer urządzeń > Kontrolery dźwięku, wideo i gier. )

to już patrzyłem i nic ale jak nie będzie działać to kartę dźwiękowo kupie i tyle

To jest widoczna tam karta dźwiękowa ? Tak w ogóle jaką posiadasz kartę dźwiękową zintegrowaną czy na PCI-E ?

zintegrowaną i ją znajduje

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/407 … 4ef08.html