Po odłączeniu dodatkowego wiatraka w komputerze Windows nie

(Mateusz :-)) #1

Siema mam taki problem że gdy odłączyłem dodatkowy wiatrak to gdy włączałem kompa to było już uruchamianie systemu window i w tedy wielki zaskoczenie że wyskoczył błąd na czarnym tle że nie morze się uruchomić system Windows a później mje przeniosło że mam do wyboru włączenie systemu normalnie lub że samo znajdzie problem i go naprawi i wziąłem ten żeby naprawił gdy naprawił to włączył się ponownie i już było dobrze ale zobaczyłem jednak że nie ma głosu nie wiem czemu tak się zrobiło tylko po odłączeniu głupiego wiatraka, A i jeszcze że gdy wyskoczył ten jak mam go włączyć normalnie czy ma go naprawić to na górze pisało że wystąpił błąd po odłączenie jakiegoś urządzania. Liczę na waszą pomoc

(kubut) #2

Może słona woda z tego morza dostała się do komputera?

Przecinki, kropki nie gryzą, podobnie jak słownik.

Sprawdzałeś sterowniki dźwięku czy są? Może je wywaliło po prostu.

(Barteek 967) #3

Napisz jaki "wiatrak" odłączyłeś. :slight_smile:

(antiferno) #4

A nie podłaczyles tego wiatraczka do wejścia oznaczonego CPU1 czasem ?

(Mateusz :-)) #5

to jest wiatrak włożony po prostu z tyłu do obudowy

(antiferno) #6

no ale gdzies musi byc podlaczony do zasilania nie ?

(Barteek 967) #7

Czy ten wiatraczek jest podłączony do takiej wtyczki ?

(Mateusz :-)) #8

tak do takiej

(Barteek 967) #9

Napisz, którą wersję Windowsa używasz ( XP, Vista, 7).

(Mateusz :-)) #10

Używam Windows 7 home premium oryginalna jak coś

(Barteek 967) #11

Sprawdź czy masz dobrze podłączone głośniki/ słuchawki, Sprawdź także czy system wykrywa kartę dźwiękową ( prawy przycisk myszki na "Mój komputer" > właściwości > Menadżer urządzeń > Kontrolery dźwięku, wideo i gier. )

(Mateusz :-)) #12

to już patrzyłem i nic ale jak nie będzie działać to kartę dźwiękowo kupie i tyle

(Barteek 967) #13

To jest widoczna tam karta dźwiękowa ? Tak w ogóle jaką posiadasz kartę dźwiękową zintegrowaną czy na PCI-E ?

(Mateusz :-)) #14

zintegrowaną i ją znajduje

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/407 ... 4ef08.html