Po paru minutach IE sie wylacza

Mam taki problem, po paru minutach użytkowania IE wyłącza się. I mam jeszcze drugi problem, jak wkładam byle jaką płyte to komp mi się zawiesza i nic nie działa. A i mam pytanie jaka jest różnica skasowania logów z włączonym trybem awaryjnym a jaka bez??

Wklejam loga:

Zafixuj w HJT. Zmień przeglądarkę na alternatywę.

W awaryjnym usuwamy, jeśli mamy podejrzenia, że w normalnym trybie coś nie pójdzie zbyt chętnie z dysku.

Sprawdź błędy w podglądzie zdarzeń:

Start => Panel Sterowania => Narzędzia Administracyjne => Podgląd zdarzeń

Jeśli będą jakieś na czerwono, to wklej szczegóły. :slight_smile:

Aplikacja powodująca błąd iexplore.exe, wersja 6.0.2800.1106, moduł powodujący błąd ntdll.dll, wersja 5.1.2600.1106, adres błędu 0x000245cc.

Aby znaleźć więcej informacji, zobacz http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp w Centrum pomocy i obsługi technicznej.

Aplikacja powodująca błąd bearshare.exe, wersja 5.2.5.6, moduł powodujący błąd bearshare.exe, wersja 5.2.5.6, adres błędu 0x001cff68.

Aby znaleźć więcej informacji, zobacz http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp w Centrum pomocy i obsługi technicznej.

Przeinstaluj Bearshare, oraz wrzuć log z Silent Runners

Proszem bardzo

Złączono Posta : 13.12.2006 (Sro) 19:56

Złączono Posta : 13.12.2006 (Sro) 19:56

Przeskanuj ten plik na stronie http://virusscan.jotti.org/ i podaj wynik :slight_smile:

Scanner results

AntiVir Found nothing

ArcaVir Found nothing

Avast Found nothing

AVG Antivirus Found nothing

BitDefender Found nothing

ClamAV Found nothing

Dr.Web Found nothing

F-Prot Antivirus Found nothing

F-Secure Anti-Virus Found nothing

Fortinet Found nothing

Kaspersky Anti-Virus Found nothing

NOD32 Found nothing

Norman Virus Control Found nothing

VirusBuster Found nothing

VBA32 Found nothing

No nic nie znalazlo. A problem nadal jest :confused:

A czy instalowałeś ten program?

Zafixuj jeszcze ten wpis.

Jeśli chodzi o zawieszanie - to może być też problem z nagrywarką :frowning:

Nie instalowalem.

W trybie awaryjnym usuń ręcznie z dysku folder:

C:\Program Files** WinBudget**

a wpisy podane przez Joan w hjt.

Po wykonaniu proszę pokazać nowy log z HijackThis plus z SilentRunners.

Ten winbudget nie chce sie usunac :confused:

W logu go nie widzę. Ogólnie jest już czysto. Folder jest na dysku?

Pobierz i uruchom narzędzie The Avenger Zaznacz opcję Input script manually i kliknij na Lupkę z prawej strony. W okienku, które się otworzy wklejasz:

Klikasz Done , a następnie zielone światełko i zgadzasz się na restart klikając OK.

Kasujesz ręcznie z dysku plik: C:\Avenger\backup.zip i wklejasz na forum raport: C:\avenger.txt

Nie wiem czy o to chodzi.

Wszystko w porządku - folder został skasowany :slight_smile:

Przeczyść rejestr – użyj do tego jv16 PowerTools 2006 1.5.2.344.

Pozatym przejrzyj: Lista zbędników w autostarcie oraz Optymalizacja XP.

Wejdź: Start > uruchom > msconfig i w zakładce „Uruchamianie” odznacz, niepotrzebne według Ciebie, programy w autostarcie. :slight_smile:

Rzeczywiscie dziala jezeli chodzi o IE, niestety z plytkami to inna sprawa. Szkoda napedu :frowning: Ale dzieki Joan jestes boska :slight_smile: :*:*:*:*:* (jezeli jestes dziewczyna :slight_smile: )