Po podłączeniu monitora i TV system wykrywa je jako 1monitor

Do komputera (karta graficzna Radeon 9200 LE) podłączyłem, oprócz zwykłego monitora, telewizor (zwykłym kablem D-SUB, gdyż telewizor ma takie wejście - z przejściówką na DVI przy karcie graficznej). Niestety, system (Win XP SP2) wykrywa zapewne monitor i TV jako jedno urządzenie, wyświetlając we właściwościach ekranu napis “(Kilka monitorów) na RADEON 9200 LE family”, przez co nie mogę ustawić oddzielnych ustawień dla nich. Tymczasem, celem podłączenia telewizora do komputera było wyświetlanie na nim filmów pochodzących z komputera lub napędu DVD (w tej chwili, jeśli puszczę film, na telewizorze pojawia się plama zwana chyba “czarną dziurą”). Także SUB-EDIT Player widzi monitor i TV jako jedno urządzenie (w opcjach Pełnego Ekranu nie da się przełączać obrazu na TV i odwrotnie).

Inna sprawa, że nie mogę odnaleźć w ustawieniach karty graficznej opcji “Theater Mode”.

Co z tym zrobić? Może instalacja sterowników rozwiąże problem (to znajomy instalował mi sterowniki, więc może poszły tu jakieś domyślne Windowsowe), czy to coś innego?