Po ponownym postawieniu systemu mam dwie nazwy kompa

Byłam zmuszona do ponownego postawienia systemu Windows XP Profesional. Jak ostatnia idiotka postanowiałm zmienić jego nazwę z izuniaibastianek na izuniaibastian. Nie wiem czy to normalne ale po zakończeniu instalacji windows większość programów nie działa chociaż widać je w program files. Wygląda to teraz tak jakby były dwie nazwy komputera przy czym domyślną wydaje się nazwa stara (izuniaibastianek) natomiast w panelu sterowania w systemie widnieje nazwa nowa. Profile istniejące to administrator i nowa nazwa kompa.

W katalogu C:/documents and settings mam natomiast poza różnymi innymi zarówno folder izuniaibastianek jak i izuniaibastian. Wykasowałam większość plików z katalogu o starej nazwie kompa lub poprzenosiłam je do katalogu z nową nazwą, pozostało tylko kilka systemowych plików, których nie mogę wykasować.

Pytanie jak zlikwidować tę pozostałość po poprzedniej wersji systemu???

Należy wyłączyć proste udostępnianie plików, a następnie przejąć folder na własność.

Można użyć programu Unlocker z naszego portalu.

:slight_smile:

Super, to jeszcze poproszę jak chłop krowie na rowie, gdzie się wyłącza to “proste udostępnianie plików” przejąć na własność za pomocą probramu unlocer i potem co wykasować??

Pobierz program z tej strony http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=59&id=1571 i zainstaluj.

Pytasz co kasować jednocześnie piszesz

Najeżdżasz na plik który chcesz kasować PPM>>Unlocker>>rozwijasz okienko "bez akcji"zaznaczsz kasuj>>OK

:slight_smile:

I gra muzyka

W I E L K I E D Z I E K I !!