Po raz kolejny blue screen

(Conrad C) #1

Witam wszystkich i na początku przepraszam ale chece poznać wasza opinie na ten

temat a mianowicie to jest log z Debugging Tools for windows:

PS:wiem że ten temat pewnie nie raz był poruszany ale chce poznać opinie fachowców na

temat tego błędu bo wiem chyba co go powoduje i potrzebuje tylko potwierdzenia na moje

podejrzenia związane z tym restartem. Prosze Moderatorów o nie usuwanie tego tematu PLISSSSS

Z góry dziekuje za pomoc

(MarS) #2

Właściwości "mojego komputera"zaawansowane/uruchamianie i odzyskiwanie/ustawienia

wyłącz zapisywanie informacji o debugowaniu. Tobie do niczego to nie jest potrzebne.

Uzywają tego tylko programiści

(Conrad C) #3

No ok ale ja chce potwierdzenia na moje przypuszczenia co powoduje restarty.

Bardzo prosze o pmoc, może jakiś specjalista napisze co boli mój komputer Plisssss

(Asterisk) #4

(Conrad C) #5

No właśnie ale czy coś więcej da się z tego dowiedzieć??

(Adarek) #6

Poczytaj

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=101944

Ps.

Żle mi sie napisało.Maiało być to

http://www.osiol.net/lofiversion/index.php/t19775.html

Teraz zauważyłem i poprawiłem. :wink:

(Bohdan B) #7

może TO pomoże

(De Niro) #8

:arrow: sprawdz pamieć memtest86

:arrow: podmień zasilacz

(Conrad C) #9

z tego co wiem z opisu programu Debugging Tools for windows to jeżeli pojawia się coś takiego "ntoskrnl.exe" to oznacza to że jest jakiś problem ze sprzętem. Powiem tak te BSOD`Y pojawialją mi się najczęściej wtedy jak słucham długo muzyki może to karta dzwiękowa??

(De Niro) #10

jak by to była karta dzwiekowa, to by sypnoł Debugger sterownikiem od karty dzwiekowej, możesz dla sprawdzania wymontować czy wyłączyć karte, również sprawdz czy wszystkie sterowniki sa podpisane cyfrowo.

:arrow: start-> uruchom-> sigverif.exe Zaawansowane

schowek01kl6.jpg

(Conrad C) #11

De Niro napisał:

jak by to była karta dzwiekowa, to by sypnoł Debugger sterownikiem od karty dzwiekowej, możesz dla sprawdzania wymontować czy wyłączyć karte, również sprawdz czy wszystkie sterowniki sa podpisane cyfrowo.

:arrow: start-> uruchom-> sigverif.exe Zaawansowane

a może problem sprawia druga karta dżwiękowa ta z płyty głównej bo używam dwóch jednej do muzyki filmów itd. a drugą do skype.

Po zastosowaniu się do twoich wskazówek znalazłem wlaśnie sterowniki od tej karty z płyty nie podpisane cyfrowo

(De Niro) #12

wyłącz te urządzenie które ma nie podpisane sterownik, następnie ten sterownik przenies do folderu na pulpicie którego stwórz :wink:

(Conrad C) #13

jestem jeszcze troche zielony w te klocki a wiec zapytam skąd przeniesc ten sterownik jak?? Czy mam odinstalowac to urzadzenie??

(De Niro) #14

C:\WINDOWS\system32\drivers w tym folderze jest nie podpisany sterownik nalęzy przez Edycje wytnij a pozniej wklej w dowolne wybrane przez Ciebie miejsce.

najlepiej wyłącz w mendzerze urządzeń, start-> uruchom-> devmgmt.msc

(Conrad C) #15

wielkie dzięki De Niro! !!