Po reinstalacji systemu mikrofon nie działa

Witam,

dzisiaj zainstalowałem Windowsa XP Pro SP2 i mam problem, bo na kompie z Vistą mikrofon w grze Counter Strike działa znakomicie, jednak na XP nic nie słychać.

W ustawieniach XP mam wszystko na maxa, w grze, w Realteku, w windowsowskich ustawieniach. Mimo to słabo mnie słychać, muszę mieć mikrofon przy ustach i głośno mówić, aby mnie usłyszano. :frowning: Na Viście mikro leży na laptopie i mogę spokojnie mówić bez krzyku i doskonale słychać. Proszę o pomoc, co zrobić. Może jakieś sterowniki? Aha i na XP w Gadu-Gadu, Skype czy Google Talk’u mikrofon działa poprawnie, problem jest tylko w grze. :frowning:

Proszę o pomoc…

@edit:

Wszystko wyjaśnione, dałem sobie radę. W Opcjach Realteka po prostu zaznaczyłem w opcjach mikrofonu ptaszek przy Zwiększ wydajność mikrofonu i po kłopocie. :slight_smile:

emajer5 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif