Po serwisie zainstalowany jest Windows w wersji 32 bit, wczesniej był 64 bit

Witam Wszystkich dałem laptopa do przywrócenia ustawien fabrycznych miałem system 64 bit teraz mam 32 bit i nie wiem czy mam oddawać laptopa czy da się jakoś to przywrócić Dziękuje za odpowiedz.  :-)  I Nie wiem To Zdjęcie się może przyda :slight_smile:post-275363-0-53930700-1425657403_thumb.

POMOCBIT , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Sporawdz co piszę we właściwościach na moim komputerze, lub w menadzerze zadań zakładka wydajność

Przecież dał screena

 

Pewnie było tak że nie dało się uruchomić partycji recovery i ktoś zainstalował Ci pirata 32 bitowego. Sprawdź klucz produktu jaki masz na laptopie i zobacz jaki jest w systemie.

Otwórz notatnik i wklej:

 

Set WshShell = CreateObject(“WScript.Shell”)

 MsgBox ConvertToKey(WshShell.RegRead(“HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\DigitalProductId”))

 Function ConvertToKey(Key)

 Const KeyOffset = 52

 i = 28

 Chars = “BCDFGHJKMPQRTVWXY2346789”

 Do

 Cur = 0

 x = 14

 Do

 Cur = Cur * 256

 Cur = Key(x + KeyOffset) + Cur

 Key(x + KeyOffset) = (Cur \ 24) And 255

 Cur = Cur Mod 24

 x = x -1

 Loop While x >= 0

 i = i -1

 KeyOutput = Mid(Chars, Cur + 1, 1) & KeyOutput

 If (((29 - i) Mod 6) = 0) And (i <> -1) Then

 i = i -1

 KeyOutput = “-” & KeyOutput

 End If

 Loop While i >= 0

 ConvertToKey = KeyOutput

 End Function

 

 

 

 

Zapisz jako ( i zmień na “wszystkie pliki”) np.klucz.vbs (vbs po kropce) potem odpal plik i pokaże Ci się jaki masz klucz produktu w systemie.

W Menedżerze urządzeń nie ma żadnych żółtych wykrzykników oraz znaków zapytania ?

Zainstalowane odpowiednie sterowniki do płyty głównej Chipset oraz **Service Pack 1 (**na Windows 7)

  • wszystkie aktualizacje z Windows Update?

Nie mam :confused:

Zmieniłem to ale czemu poszło do kosza ? :frowning:

Jeśli system przechodzi test legalności i ma twój klucz to olej, chyba że używasz programów w wersji 64bitowej, skoro pytasz czy oddać pewnie tak nie jest. Skoro chciałeś ustawień fabrycznych to lepiej masz teraz niż mieli by ci system z crapware producenta wgrywać :wink:

 

Jeśli system jest piracki to na twoim miejscu bym szedł z reklamacją.

 

Spotykałem sięz przypadkiami że 7 właśnie w w informacjach o sprzęcie podaje złe informacje dlatego dobrze zapytał XMan o windows update,