Po starcie Windows XP zamula strasznie

jołłł…heh Mam taki problem…od jakiegoś czasu jak wlączam kompa to niby wlącza sie i jest wszystko Ok ale zanim bede mogł cokolwiek uruchomić czy nawet poruszyc myszką to musze odczekać nawet 5 minut :confused: wlaśnie przez taki czas po uruchomieniu windowsa [XP(oryginalny)] trzeba czekac bo proesor caly czas “mysli” ledwo kursor myszki sie porusza potem komp moze chodzic caly dzien i wszystko dziala bez problemu…no pozatym ze coraz czesciej sie zawiesza i restartuje :stuck_out_tongue: Odinstalowalem prawie wszystkie gry i oprózniłem partycje z rożnych ■■■■■ół a przy strarcie uruchamia mi sie tylko antywirus (kaspersky 6.0) a i tak zamula :? narazie nie chce robic formata ale nawet jak zrobie to czy wogołe to coś zmieni? i tak był robiony jakies 3 miesiace temu…w czym moze byc problem?dodam ze w srodku w blaszaku moze byc jakies 5kg kurzy…moze to w tym problem i trzeba go przedmuchac :stuck_out_tongue: Prosze o Pomoc

Przestudiuj ten temat i na początek wklej

logi z HijackThis oraz Silent Runners -

W tym logu nic nie widac jest czysto.

Optymalizacja XP: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=76580

Dzieki :slight_smile: z tego co widze po odpaleniu linku troche jest roboty z ta optymalizacja ale pobawie sie troche przynajmniej sie czegos naucze :slight_smile: chyba… :PPDzieki i pozdro :lol: