Po uruchomieniu wszystko się zawiesza

Po uruchomieniu laptopa wszystko się zawiesza i niczego nie można włączyć Jednak w trybie awaryjny wszystko działa jak należy. Myślałam ze może komputer został zainfekowany przez jakieś wirusy bądź inne śmieci, toteż przeczyściłam go avastem oraz ściągnęłam program odkurzacz by pozbyć się niepotrzebnych plików itp. Byłam pewna że to pomoże i owszem działało wszystko przez kilka dni, po czym problem się ponowił. Tym razem oczyszczanie nie pomogło :frowning:

Zatem kieruje pytanie do Was, osób które mają większą wiedzę w tym temacie, gdyż ja nie mam na ten temat zielonego pojęcia: w jaki sposób można to naprawić? Co mogę zrobić aby wszystko zaczęło działać? Mam nadzieje ze coś doradzicie bo nie chcę od razu lecieć do serwisu.

Z góry dziękuje :slight_smile:

zmiana-systemu-preinstalowanego-czysty-windows-t500004.html

bootmgr-missing-pomocy-t516380.html?hilit=zaawansowane#p3237801

Hej,

Niestety czasami programy antywirusowe nie są w stanie wykryć i unieszkodliwić wszystkich zagrożeń. Jak dla mnie wygląda to na obecność niepożądanego oprogramowania. Dlatego spójrz do tego tematu i przygotuj odpowiednie logi. Po ich załączeniu, przeniosę wątek do działu bezpieczeństwa w celu ich sprawdzenia.

Pozdrawiam,

Dimatheus