Po usunięciu "delta house" coś dziwnego z Chrome


(.Pit) #1

Mam jakiś dziwny problem z Chrome. Dzisiaj niespodziewanie na moim dysku zadomowił się jakiś wirus (delta house po uruchomieniu chrome, zmieniona strona startowa i domyślna wyszukiwarka w chrome, do tego zainstalował się jakiś dziwny program, WinZipper). Najlepsze, że nic nie instalowałem, po prostu siedziałem sobie i oglądałem jakiś film na youtube, nagle komputer wyraźnie zwolnił i zaczęły się instalować te cuda. Usunąłem zgodnie z zaleceniami (adwcleaner itp) i myślałem, że wszystko już będzie ok. Tymczasem dzieje się coś dziwnego.

  • po restarcie komputera, lub po każdej reinstalacji Chrome instaluje się do Chrome dodatek "Lightning Newtab"- ciekawy jest opis "Inny program na Twoim komputerze dodał rozszerzenie, które może zmienić działanie Chrome"... dodaję screena.

  • wydaje mi się, że zmieniła się trochę stylistyka Chrome, jestem przekonany, że dodawanie nowej zakładki wyglądało inaczej, dodaję screena, żeby zobrazować problem, nie mam pojęcia o co tu chodzi, jeżeli ktoś może zobaczyć, jak u niego to wygląda to byłbym wdzięczny.

OTL http://www.wklej.org/id/1114143/

Extras http://www.wklej.org/id/1114145/

kBoCmmO.png

Proszę uprzejmie o pomoc...


(Atis) #2

W logach nie widać nic szkodliwego.

Załóż nowy profil:

Tworzenie nowego profilu użytkownika przeglądarki