Po usunięciu Nortona widnieje jako aktywny

(Irekxara) #1

Witam :slight_smile:

usunąłem w tradycyjny sposób w "dodaj-usuń" bez żadnych problemów, jednak widnieje on jako aktywny w centrum zabezpieczeń.

W msconfig nie ma nic związane z tym antywirusem, ma ktoś jakiś pomysł jak sie go pozbyć ostatecznie.

Nie wiem czy jest teraz sens aby skorzystać z narzędzia Symanteca do usuwania oprogramowania skoro programu niema :?

(Łukasz14) #2

xulu , a instalowałeś jakiegoś innego antywira w miejsce Nortona? A po drugie co Ci to przeszkadza? :stuck_out_tongue:

(Clank) #3

Sprónuj usunąć wpis w rejestrze odpowiadający za ten program. Klikasz start, uruchom, wpisujesz "regedit" i wejdź w HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Curentversion\Run i odnajdź wpis odpowiedzialny za nortona. Poza tym usuń go dokładnie jakimś programem do usuwania np Total unninstall. Też miałem sporo kłopotów z usunięciem Nortona i podejrzewam, że jeszcze do dziś nie usunałem wszystkich pozostałości po nim

(M Zganiacz) #4

Poczytaj Tutaj

(Irekxara) #5

Łukasz14 , tak mam teraz Nod'a 32

Matek84 , ...ale norton odinstalował sie w tradycyjny sposób, jednak coś zostało :wink:

wypróbuję sposób który podał Clank

(Łukasz14) #6

xulu , to może odinstaluj tego Nod'a zainstaluj spowrotem Nortona i odinstaluj Nortona wtedy tym programem symantec'a

(Irekxara) #7

... a wiec tak :

Matek84 , polecił mi narzędzie z którego skorzystałem "powywalało" coś tam jakieś pozostałości, i ... w centrum zabezpieczeń widniał tylko NOD-32 ok' :slight_smile: . Lecz po ponownym uruchomieniu komputera norton dalej był jako aktywny #-o .

moje rozwiązanie problemu :wink:

wyłączyłem przywracanie systemu użyłem narzędzia wcześniej poleconego i ..."gitara" :smiley:

dziękuje za rady :slight_smile: