Po usunięciu WinDVD nastąpił problem

(Klaudiaa C) #1

Witam!! Mam pewien problem dotyczący programu WinDVD. Jest on następujący : Pare miesięcy temu zainstalowałam WinDVD . Wczoraj chciałam jednak usunąć ten program niestety coś się nie powiodło ponieważ przy każdym uruchamianu komputera wyskakuje mi okienko z informacją : Trwa przygotowywanie do instalacji ... Następnie wyskakuje : Proszę czekać system windows konfiguruje WinDVD , pobieranie wymaganych informacji . Po tym wyskakuje okienko z : Funkcja , którą próbujesz użyć , znajduje się w niedostępnym zasobie sieciowym .. Wciśnij OK , aby spróbować ponownie lub wprowadź alternatywną ścieżkę do folderu zawierającą pakiet WinDVD.

Próbowałam po tym anulować okienka lecz one nadal się pojawiają ... A więc moje pytanie jest następujące : co zrobić by okienka nie otwierały mi się ?? Proszę o szybką odpowiedź z góry dziękuje :slight_smile:

(niezDarek) #2

spróbuj tak:

/addsource {ścieżka do instalatora}

ścieżkę dokładną znajdziesz klikając PPM na plik instalacyjny, przekopiuj dane z sekcji Lokalizacja

(Klaudiaa C) #3

Co zrobić jeżeli nie posiadam pliku instalicyjnego??

(Agatonster) #4

kcc100 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Berialsowa123) #5

start->uruchom->msconfig->uruchamianie i sprawdź czy nie ma tam jakiegoś wpisu odnoszącego się do powerdvd - jeśli jest to odfajkuj go.

(niezDarek) #6

to daj ścieżkę do folderu gdzie znajduje się plik odpowiedzialny za odinstalowanie aplikacji, zapewne główny katalog programu.

(Klaudiaa C) #7

Niestety nie mogę znaleźć żadnych plików dotyczących WinDVD tzn: odinstalowanie aplikacji,pliku instalującego itp. te pliki dawno usunęłam… A okienka wciąż wyskakują