Po usunięciu WinDVD nastąpił problem

Witam!! Mam pewien problem dotyczący programu WinDVD. Jest on następujący : Pare miesięcy temu zainstalowałam WinDVD . Wczoraj chciałam jednak usunąć ten program niestety coś się nie powiodło ponieważ przy każdym uruchamianu komputera wyskakuje mi okienko z informacją : Trwa przygotowywanie do instalacji … Następnie wyskakuje : Proszę czekać system windows konfiguruje WinDVD , pobieranie wymaganych informacji . Po tym wyskakuje okienko z : Funkcja , którą próbujesz użyć , znajduje się w niedostępnym zasobie sieciowym … Wciśnij OK , aby spróbować ponownie lub wprowadź alternatywną ścieżkę do folderu zawierającą pakiet WinDVD.

Próbowałam po tym anulować okienka lecz one nadal się pojawiają … A więc moje pytanie jest następujące : co zrobić by okienka nie otwierały mi się ?? Proszę o szybką odpowiedź z góry dziękuje :slight_smile:

spróbuj tak:

/addsource {ścieżka do instalatora}

ścieżkę dokładną znajdziesz klikając PPM na plik instalacyjny, przekopiuj dane z sekcji Lokalizacja

Co zrobić jeżeli nie posiadam pliku instalicyjnego??

kcc100 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

start->uruchom->msconfig->uruchamianie i sprawdź czy nie ma tam jakiegoś wpisu odnoszącego się do powerdvd - jeśli jest to odfajkuj go.

to daj ścieżkę do folderu gdzie znajduje się plik odpowiedzialny za odinstalowanie aplikacji, zapewne główny katalog programu.

Niestety nie mogę znaleźć żadnych plików dotyczących WinDVD tzn: odinstalowanie aplikacji,pliku instalującego itp. te pliki dawno usunęłam… A okienka wciąż wyskakują