Po usunięciu wirusów pozostał nieusuwalny folder

witam,

po usunięciu z komputera wirusów i wyleczeniu mp4 na każdej partycji pozostał mi folder " autorun.inf " którego w żaden sposób nie mogę usunąć. Żeby było śmieszniej w folderze jest plik " lpt3.This folder was created by Flash_Disinfector “. Właściwości folderu pokazują że folder jest pusty (0 bajtów). Próba usunięcia kończy się zawsze komunikatem " nie można znaleć tego elementu. Prawdopodobnie elementu nie ma już w wybranej lokalizacji. Sprawdź lokalizację elementu i spróbuj ponownie.” Taki sam folder pozostał mi w mp4 i też nie można go usunąć. Komputer jest na 100% czysty od wirusów. Czy ma ktoś jakiś pomysł - sposób jak można to usunąć zarówno z kompa jak i z mp4?

pozdrawiam

Ten folder został stworzony przez “Flash Disinfector” specjalnie, po to, by utrudnić przedostawanie się infekcjom z pendrive na dysk twardy. System WINDOWS ma taką specyfikę, że nie pozwala na utworzenie drugiego obiektu o tej samej nazwie, w tej samej lokalizacji. Folder “autorun.inf” utrudnia w ten sposób zainstalowanie się pliku “autorun.inf”, który jest plikiem infekcji “pendrivowej”.

Tak więc nie próbuj usuwać tego folderu.

jessi

Jeśli tak to wszystko wyjaśnia.

Dzięki za info i odpowiedź

pozdrawiam

mad max