Po włączeniu gry komputer daje resta

(Dupek1000) #1

Mam problem ;( dzis zainstalowałem sobie świeżutkiego prosto ze sklepu orginalnego Windowsa zainstalowałem sterowniki wszystko ładnie pięknie ale niestety po włączeniu gier komputer poprostu robi restart tak samo jest z każdą grą a tagże na oniecie chciałem poprostu obejżeć reportaż wtedy też dał resta co robić???????????????? pomocy

(squeet) #2

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

(Krzychuu) #3

Patryk3000 jaki Windows?

Te gry są oryginalne?

Co to za gry?

Jaka konfiguracja komputera?

Jaki zasilacz?

Jakei temperatury?

Przed zainstalowanie windowsa chodziły gry?

(Dupek1000) #4

Gry tak. Windows tak.

Gry Faraon,Worms 3D,CRC Extreme <-- z clicka

-

-

temp :stuck_out_tongue: nie wiem ale wiatraki chodzą dobrze a komputer nie dawno był oczyszczany....

,,Przed zainstalowanie windowsa chodziły gry?"

hmm :> trudno powiedziec bo od kilku tygodni zmagałem sie z takim problemem że po instalacji vista transformation pack pliki sie zle zastąpiły no i d...

ale od teraz mam zformatowane dyski i inny system windows HE

(Krzychuu) #5

XP czy jaki?

Spróbuj reinstal gierek i zpobacz czy chodzą. :slight_smile:

(Sieja1) #6

Mam taki sam problem gdy wchodze do call of duty na serwer z PB to mi sie reseuje komp. CoD orginal win tez, a win xp

(Maciejboss) #7

moze zmiana sterownikow do karty graficznej pomoze bo od producenta sa troche stare a ja mialem taki sam problem z carbonem

(Dawid Bossmanager) #8

Jeżeli to nie jest wina chłodzenia, sterowników, gier itd to zeskanujcie kompy antywirusem a potem najlepiej spybotem. Ja też tak kiedyś miałem, ale to przy byle jakim drobiazgu tak się robiło. Zeskanowałem kompa i git.