Po włączeniu gry komputer daje resta

Mam problem ;( dzis zainstalowałem sobie świeżutkiego prosto ze sklepu orginalnego Windowsa zainstalowałem sterowniki wszystko ładnie pięknie ale niestety po włączeniu gier komputer poprostu robi restart tak samo jest z każdą grą a tagże na oniecie chciałem poprostu obejżeć reportaż wtedy też dał resta co robić??? pomocy

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Patryk3000 jaki Windows?

Te gry są oryginalne?

Co to za gry?

Jaka konfiguracja komputera?

Jaki zasilacz?

Jakei temperatury?

Przed zainstalowanie windowsa chodziły gry?

Gry tak. Windows tak.

Gry Faraon,Worms 3D,CRC Extreme <-- z clicka

temp :stuck_out_tongue: nie wiem ale wiatraki chodzą dobrze a komputer nie dawno był oczyszczany…

,Przed zainstalowanie windowsa chodziły gry?"

hmm :> trudno powiedziec bo od kilku tygodni zmagałem sie z takim problemem że po instalacji vista transformation pack pliki sie zle zastąpiły no i d…

ale od teraz mam zformatowane dyski i inny system windows HE

XP czy jaki?

Spróbuj reinstal gierek i zpobacz czy chodzą. :slight_smile:

Mam taki sam problem gdy wchodze do call of duty na serwer z PB to mi sie reseuje komp. CoD orginal win tez, a win xp

moze zmiana sterownikow do karty graficznej pomoze bo od producenta sa troche stare a ja mialem taki sam problem z carbonem

Jeżeli to nie jest wina chłodzenia, sterowników, gier itd to zeskanujcie kompy antywirusem a potem najlepiej spybotem. Ja też tak kiedyś miałem, ale to przy byle jakim drobiazgu tak się robiło. Zeskanowałem kompa i git.