Po włożeniu nowych części komp wariuje

2 dni temu kupiłem nowe części między innymi płytę główną asus m2n-x karte graficzną geforce 8600gt ram 2 kości po 1gb i procek amd athlon x2 5600+. Klawiatura pisze mi podwójnie myszka nie raz wariuje żadne przyciski nie działaja na klawiaturze też przyciski nie działają albo naciskam jakiś klawisz i sie wszystko wyłacza to jest otwarte na pulpicie. Kiedy wkładam 2 kość ramu do drugiego wejścia to komp sie włącza ale obraz się nie pokazuje ram nie jest spalony

napewno bo jak wkładam do 1 wejścia to działa. Wszystkie części nowe. Według mnie jest to wina zasilacza jest on stary około 3,4 lat bodajże 250 bądź 300. Z góry dziękuje.

Jest to bardzo prawdopodobne, taki sprzęt wymaga przynajmniej 350W (a lepiej 400W), porządnego zasilacza, takiego jak Modecom MC-350W lub Amacrox Warrior AX400. I póki nie kupisz nowej zasiłki to lepiej nie odpalaj tego kompa- może się to fatalnie skończyć dla nowych części.

a to ze ram nie chodzi moze byc spowodowane słaabym zassilaczem. Doddam ze na starych częściach wszystko było dobrze.

tak to na 99% wina zasilacza i posłuchaj -Cichy- , nie odpalaj tego kompa bez nowego zasilacza