Po zainstalowaniu gry Crysis , Windows się psuje

Mam sobie windowsa i wszystko jest O.K . Potem instaluje sobie grę crysis 1 (mam orginalną wersje)

Po 12 godzinach zaczyna windows chodzić bardzo wolno aż w końcu bluscener bład winlogon.exe . Musze przeinstalować system. O.K przeinstalowałem instaluje Crysisa znów to samo. Myślałem że to wina płyty więc pożyczyłem od kolegi (też ma orginalną) ale znów dzieje się to samo ! POMOCY CO ROBIC !

PC: Service Pack 3

AMD Athlon64 X2 Dual

Core Processor 5200+

2.71 GHz,3.50 GM RAM

Microsoft Windows XP Profesional Wersja 2002

GeForce 9600 512 MB

W czasie gry za pierwszym razem wszystko chodzi na full detalach bez zacinanja

ORYGINALNĄ. To raz.

A dwa, chcesz powiedzieć, że dwanaście godzin dziennie, ciurkiem popylasz w Crisysa? To… dość niespotykane :). Ale przy okazji tłumaczy twój problem. Żaden standardowy sprzęt nie wytrzyma takiego obciążenia. Spraw sobie jakieś wypasione, ekstremalne chłodzenie - przede wszystkim karty graficznej.

Kolega nie podał grafiki ale chłodzenie sie przyda

NIE GRAM 12 GODZIN . Powiedzmy gram godzinę od 20-21 ide spać i rano chce włączyć kompa i nie działa !

Jaki zasilacz,bo może on nie daje rady z mocą

Jaki zasilacz ?

Jaka karta graficzna ?

a jak się zachowuje komputer zaraz po wyłączeniu gry?Czy są te same objawy co podczas włączenia komputera po odpoczynku?Jeśli chodzi normalni,to odpada zasilacz i chłodzenie i może być coś z windowsem.

Zainstaluj tez jakiś program diagnostyczny,aby podał temperatury procesora,pamięci itd,może wykryje co się dzieje ze sprzętem podczas grania

Kaleka21 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Karta graficzna Ge force 9600 Zasilacz nie wiem jak sprawdzić ale najprawdopodobniej to jego wina. Komputer stoj do góry nogami ^^ bo inaczej chłodzenie zasilacza się nie załącza. Gra zachowuje sie normalnie za 2 razem trochę spowalnia. A co na zasilacz ma do Windowsa i dlaczego tylko crysis tak na to działa???

Bo crisis 2 powoduje Durze obciążenie grafiki Wiekszy pobór prądu i zasilacz wysiada wymień go jak najszybciej