Po zainstalowaniu IE7 dziwne ikony na CD

(Chrucik) #1

Witam po zainstalowaniu IE 7 na XP'ku wchodząc na nośnik danych wymiennych - CD/DVD :lol: są takie ikony:

da90a3682f842f33m.png

Po usunięciu IE7 takie pozostały.... wie ktoś może co z tym zrobić ?? Dodam że nigdzie indziej takich nie ma ...

(Kolmar) #2

Próbowałeś już usunąć plik iconcache.db ??

http://xenomorph.net/microsoft-windows/ ... ild-icons/

(Scorpion1948) #3

U mnie też występuje ten sam problem,aczkolwiek czasami po odświeżeniu ikonki wyglądaja normalnie jak powinny,nawet Service Pack 3 nie rozwiązuje tego problemu,jest chyba wina samej aplikacji Internet Explorer 7

(Kolmar) #4

Sorki chrucik , plik iconcache.db jest pod vistą :lol: nieuważnie czytałem :wink:

Pod Xp można zastosować TweakUI i wybrać opcję rebuild icons.

(Scorpion1948) #5

na xp tez jest plik iconcashe ale nie wiem jakie rozrzezenie ale nic nie daje jego usuniecie

(Kolmar) #6

Coś mi ta pogoda dzisiaj nie służy, najwyższy czas się przewietrzyć :lol: . Oczywiście, że jest ten plik w XP #-o (C:\Documents and Settings\nazwa_profilu\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\IconCache.db).

(kamil_w) #7

viewtopic.php?f=2&t=250115

Mi pomogło... połowicznie. Miałem ustawiony rozmiar ikon na 48px. To przywraca ustaiwenie na 32px i ikonki sa wyświetlane poprawnie... ale jakieś takie małe. ;/

(Scorpion1948) #8

Nie,nie,problem jest ale tylko gdy ma się wlączony widok Duże Ikonki,na małych ikonkach niema tego problemu

(Chrucik) #9

kamil_w , masz rację..... Problem znikł a później można z powrotem ustawić "duże ikony" (tak jak mówi Scorpion18 , )

Jak by nie było dzięki za rozwiązanie problemu !!

(Mail) #10

Pod XP tez jest.