Po zainstalowaniu IE7 dziwne ikony na CD

Witam po zainstalowaniu IE 7 na XP’ku wchodząc na nośnik danych wymiennych - CD/DVD :lol: są takie ikony:

da90a3682f842f33m.png

Po usunięciu IE7 takie pozostały… wie ktoś może co z tym zrobić ?? Dodam że nigdzie indziej takich nie ma …

Próbowałeś już usunąć plik iconcache.db ??

http://xenomorph.net/microsoft-windows/ … ild-icons/

U mnie też występuje ten sam problem,aczkolwiek czasami po odświeżeniu ikonki wyglądaja normalnie jak powinny,nawet Service Pack 3 nie rozwiązuje tego problemu,jest chyba wina samej aplikacji Internet Explorer 7

Sorki chrucik , plik iconcache.db jest pod vistą :lol: nieuważnie czytałem :wink:

Pod Xp można zastosować TweakUI i wybrać opcję rebuild icons.

na xp tez jest plik iconcashe ale nie wiem jakie rozrzezenie ale nic nie daje jego usuniecie

Coś mi ta pogoda dzisiaj nie służy, najwyższy czas się przewietrzyć :lol: . Oczywiście, że jest ten plik w XP #-o (C:\Documents and Settings\nazwa_profilu\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\IconCache.db).

viewtopic.php?f=2&t=250115

Mi pomogło… połowicznie. Miałem ustawiony rozmiar ikon na 48px. To przywraca ustaiwenie na 32px i ikonki sa wyświetlane poprawnie… ale jakieś takie małe. ;/

Nie,nie,problem jest ale tylko gdy ma się wlączony widok Duże Ikonki,na małych ikonkach niema tego problemu

kamil_w , masz rację… Problem znikł a później można z powrotem ustawić “duże ikony” (tak jak mówi Scorpion18 , )

Jak by nie było dzięki za rozwiązanie problemu !!

Pod XP tez jest.