Po załadowaniu systemu pokazuje się niebieski ekran bądź jakiś inny kolor(nie BSOD!)

Witam,

Włączam laptopa, loguje się i np zdążę odpalić youtub’a, puścić jakąś piosenkę i nie minie 2-3min a ekran laptopa robi sie czasem biały albo czarny, szary, niebieski lub jasnoniebieski. Nie ma reguły jaki się pojawi. Jest to jednolity kolor. Zaktualizowałem sterowniki przez Driver Pack Solution. Nie ma żadnego nieznanego urządzenia i nic nie jest podłączone. W trybie awaryjnym jest już ok, laptop chodzi bez problemu. Z czym ten problem może być związany?? Ostatnia znana dobra konfiguracja nic nie daje. Laptop Toshiba A300 .

 

Pozdrawiam,

Tomasz Bęben

Tylko na Youtube?

Moge wykonac kazda czynnosc, a i tak po krotkim czasie sie pojawi ekran jednolitego koloru i trzeba zresetowac.

od kiedy tak masz? czy przed tym zauważyłeś coś dziwnego związanego z laptopem? wrzuć ss hd tune

Z tego co wiem to tak po prostu coś się zaczęło psuć. Ok. 2 tyg temu format był robiony i przed tym też pokazywał się problem. Ładowarka nie oryginalna (90W tracer), ale nie wiem czy to ma jakiś związek z tym. Odnośnie HD tune wrzucę za jakiś czas, ponieważ teraz testuję dysk MHDD.

procesor albo karta graficzna, jak zostawisz laptopa świeżo po uruchomieniu, to nadal będzie to samo?, a jak masz kolorowy ekran,  i zostawisz komputer na dłuższy czas to coś sie dzieje?

Nie ma znaczenia kiedy uruchomię, czy po teście RAMU czy normalnie po przerwie po zaledwie kilku minutach “zawiesza” się. Czasem się zresetuje ale bardzo rzadko. Jak go zostawię z takim ekranem to nic się nie dzieje.