Po zalogowaniu do systemu znika dźwięk

Mój problem polega na tym: ostatnio przerzucałem pliki z przenośnego dysku na komputer po jakiejś chwili znikła mi ikonka głośnika w treyu kiedy wszedłem do panelu sterowania w opcjach dźwięku i urządzeniach audio brak było sterowników audio, więc przeinstalowałem sterowniki dźwiękowe i po ponownym uruchomieniu komputera dźwięk logowania był ale po chwili zaś wszystko zniknęło kiedy klikałem na ikonkę głośnika pojawiał się komunikat o treści " Nie ma dostępnych aktywnych urządzeń miksujących. Aby zainstalować urządzenia miksujące, przejdź do Panelu sterowania, kliknij kategorię Drukarki i inny sprzęt, a następnie kliknij ikonę Dodaj sprzęt" Niestety kilka razy instalowałem sterowniki dźwiękowe i nawet różnymi sposobami, ale to nic nie daje wszystko się powtarza i brak jakichkolwiek rezultatów. Posiadam Kartę dźwiękową zintegrowaną, windows XP SP2. Proszę o pomoc ![-o<

Patrzyłeś w BIOSie czy nie jest przypadkiem wyłączona? Jaką masz płytę główną?

Nie jestem pewien bo nie jestem u siebie więc nie mam możliwości teraz tego sprawdzić ale nazwa płyty chyba Ashrock :? a procesor

AMD Athlon 2400+. Do biosu nie wchodziłem nawet nie pomyślałem o tym #-o