Po zalogowaniu komputer się zawiesza

Witam, mam wielki problem iż nie mogę normalnie korzystać z komputera, mogę jedynie z trybu awaryjnego. Pierwsze o czym pomyślałem że to 100% jakiś virus. Pierwszy Problem w tym że Aviry nie można uruchomić w trybie awaryjnym, drugi problem jak już pobrałem, zainstalowałem avasta i chciałem przeskanować system wyskakuje błąd że nie można skanować ze względu na brak dostępnych punktów końcowych z programu mapowania. Po tym wszystkim zainstalowałem malwarebytes antimalware, znalazło mi dwa wirusy, jako iż zawsze potrafiłem sobie ręcznie poradzić z usunięciem wirusów, jeden usunąłem, jednak do drugiego nie idzie się dostać, po prostu nie widzi mi folderu nawet gdy mam zaznaczone pokazywanie ukrytych folderów, a nie wiadomo jeszcze czy więcej tych śmieci by się nie znalazło. Trzeci problem polega na tym że blokuje mi dalej normalne korzystanie komputera, tzn. mogę się zalogować, 15-40s. jest czarny ekran z ładowaniem myszki, wczyta się tapeta pulpitu, kilka ikonek, i pecet łapie zawias, próbowałem jeszcze menadżerem zadań odkryć jaki proces się włącza wraz z uruchomieniem systemu, ale jak klikam już aby pokazało wszystkie procesy, mija kilka sekund i dalej zawias, przypominam że z trybu awaryjnego mogę normalnie korzystać. Problem tkwi w tym że nie znam się na bardziej zaawansowanym czyszczeniu wirusów i szukam pomocy tutaj. 

 

Mam nadzieję że znajdzie się ktoś pomocny i jeżeli umieściłem temat w złym dziale bardzo przepraszam.

z Góry dziękuje. CNB’ss

 

@@ okej problem rozwiązany, odinstalowałem sterowniki od karty graficznej, nie wiem co się zupełnie stało z nimi. Ale przynajmniej problem z głowy. Do zamknięcia!

Wykonaj skanowanie skanerem Dr.WEB LiveCD - http://www.instalki…Web_LiveCD.html

Drugie skanowanie skanerem Kaspersky - Kaspersky Rescue Disk

Na płyty CD należy nagrać obrazy ISO atualnych wersji skanerów.

Ustawiasz bootowanie na CD/DVD w BIOSIE (tak samo jak przy instalacji Windows).

Uruchomiasz skanery wg pojawiających się instrukcji…Leczysz co się da, czego się wyleczyć nie da usuwasz.

Podłączenie komputera łączem stałym ( kabel RJ45 ) do internetu pozwoli na zaktualizowanie sygnatur przed uruchomieniem skanowania.