Po zalogowaniu się na Facebooka strona się nie ładuje

(Mailew) #1

witam

mam problem z facebookiem. wchodząc na fejsa strona startowa z logowaniem łaaduje się normalnie, lecz później ja się zaloguję mam tylko górny pasek ( ten niebieski) facebooka, a reszta to puste białe tło i ile razy bym nie odświeżał strony to nic się nie zmienia. próbowałem także zalogować się na innych przeglądarkach i to samo. używam mozilli firefoxa, także próbowałem zainstalować od nowa, ale to też nic nie dało. proszę o pomoc. z góry dzięki:)

mailew , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

(falcon89) #3

Nie wiem czy pomoże (ale nie zaszkodzi).

Pobierz AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/en/downloads/finish/20-outils-de-xplode/2-adwcleaner

Zamknij przeglądarkę.

Uruchom AdwCleaner i kliknij Usuń (komputer uruchomi się ponownie).

(Mailew) #4

dzięki wielkie, pomogło

Dodane 18.12.2012 (Wt) 16:52

jednak nie pomogło, wczoraj facebook pochodził normalnie, ale dziś jest jak przedtem i się nie wczytuje…

(Karo Hrabia) #5

Proszę o pomoc. Facebook nie odpowiada na moje zgloszenia. Przez swoją nierozważność nie mam teraz dostępu do konta, bo podczas jednego logowania:

1. Zmienilam glówny adres email na moim koncie, kasując stary.

2. Wykasowalam swój numer telefonu komórkowego, który byl potrzebny do zatwierdzania logowania przez pobranie kodu w wiadomości sms, JEDNOCZEŚNIE NIE WYLĄCZAJĄC funkcji zatwierdzania logowania przez wiadomość sms.

3. zmienilam haslo

Po wylogowaniu się :

1. nie mogę dostać się do swojego konta, bo pojawia się komunikat o braku numeru telefonu i jednocześnie wlączonej funkcji zatwierdzania logowania, i że jedynie z ROZPOZNANEGO urządzenia mogę się zalogować - niestety nigdy nie zatwierdzilam swojego komputera jako urządzenia rozpoznanego.

Ktoś ma jakiś pomysl?