Po założeniu nowego konta na win 7 nie działa internet

Witam jak w temacie. Koleżanka zablokowała swój profil. Ktoś jej założył nowe konto, wszystko tam działa, ale nie działa internet nie otwierają się przeglądarki. Proszę o pomoc co trzeba zrobić, żeby działał internet. Pozdrawiam i czekam na pomoc.

Dział Bezpieczeństwo, wklej logi i niech sprawdzą wirusy.

Poproś o przeniesienie tematu do działu Bezpieczeństwo.

Nie mam jak bo nie jetemw tej chwili u koleżanki. czy da się usunąć zablokowany profil i na nowym pojawi się wtedy internet???.

Koleżanka ma jakiegoś Antywirusa zainstalowanego? Były przypadki, że Antywirus blokował dostęp do internetu pomimo tego, że połączenie z internetem było.

Pewnie ma ale na tamtym koncie było wszystko ok. Teraz na koncie drugim nie ma sprawdze wieczorem. Może jednak coś innego. Czy konto nie powinno mieć uprawnień administratora ???

Do dostępu do internetu bez super restrykcyjnego antywirusa czy zapory sieciowej to gość powinien móc otworzyć przeglądarkę internetową i mieć połączenie z internetem.

Co do raportów to uprawnienia administratora się przydadzą by np. FRST wyciągnął jak najwięcej informacji do raportów.

Uprawnienia administracyjne nie są potrzebne. Sprawdź, czy zapora Windowsa lub inna nie blokuje portów, zaloguj się ponownie do tego konta, odłącz i podłącz jeszcze raz internet. Możesz sprawdzić także konfigurację routera:).

1 polubienie