Po złożeniu komputera nie ma obrazu

Witam. Znajomym jakoś we wrześniu spalił się komp (zasilacz płyta główna na pewno) Zamówili nową płytę główną i zasilacz. Poskładałem to wszystko do kupy odpalam wiatraki się kręcą ale nie ma obrazu tzn monitor się nie włącza.

Zasilacz fortron 350w

Płyta główna msi ms7275

ram 2GB

Geforce 8500Gt

Dysk wd 250GB sata

Core 2 duo e2160 1.8ghz

Obrazu nie ma też na zintegrowanej grafice. Wyjmowałem ram zamieniałem miejscami , wyciągałem baterię z płyty głównej. Sprawdzałem wszystkie podłączenie. I nic. Co jest nie tak? Może coś jeszcze się spaliło? Aha poprzednim zasilaczem był tracer 4life 400w czy jakoś tak

Może być jakaś niekompatybilność na linii płyta - pamięć. Mogą być też uszkodzone pamięci/procesor. Ciężko jednoznacznie stwierdzić co jest powodem.

Tak na dzień dobry to zasilacz który kupiłeś jest za słaby do tego zestawu dobra by była 450-siątka bo ta twoja 350-tka to zasila ale chyba same wiatraki.

A poza tym jak im się spalił zasilacz to mogło polecieć wszystko a te twoje " jakoś tak" robi wielką różnicę.

Litości, pobór mocy tego zestawu w największym stresie nie przekroczy 150W, a i to pewnie zawyżyłem.

wiatraki startują, ale czy masz pewność że zaczyna ładować system. Przy starcie komp wydaje jakiś dźwięk?

Wiatraki startują system na pewno nie odpala. Nie ma sygnału z biosu głośnik nie piszczy. Hmm… A ten procek jest kompatybilny z tą płytą?

Generalnie procesor jest kompatybilny z tą płytą. Zakładając jednak, że płyta ma stary bios to procesor mógłby nie być przez nią prawidłowo rozpoznawany, ale ruszyć powinien, więc osobiście wykluczyłbym tego typu niekompatybilność.