Pobieranie aktualizacji systemu windows

Czy przed pobieraniem aktualizacji dla windowsa trzeba odinstalować tuneupa, odkurzacza i winutilities? czy mogą zostać? bo wiecie że niektóre z tych programów mają włączoną optymalizację w czasie rzeczywistym i boję się że to będzie się gryźć z pobieranymi aktualizacjami. Więc odinstalować w/w programy czy spoko luz, mogą zostać, nic nie nabroją?

Jak taki program potraktuje ci Nowo pobraną aktualkę jak Coś zbędnego to program jest do kitu 1 i 3 nie znam ale wypadku Odkurzacza mogą sie takie cuda dziać jak nie jest dobrze skonfigurowany

A czy może ktoś się orientuje czy tryb turbo w tuneup można użyć tylko raz czy normalnie, zawsze wtedy kiedy chcemy, i czy jeżeli wybiorę opcję włącz tryb turbo “do wyłączenia komputera” (bo jest też opcja “trwale”) to czy to oznacza że już po ponownym uruchomieniu wrócą wszystkie usługi które tryb turbo wcześniej wyłączy? :slight_smile: i czy uruchomienie tego trybu wykasuje usprawnienia które tuneup wykonał wczesniej na kompie :frowning: czy po prostu wyłączy tylko niepotrzebne usługi w windowsie do ponownego uruchomienia komputera? i czy jak kliknę na zakładkę “konfiguruj tryb turbo” ale po uruchomieniu się kreatora włączania turbo nie będę klikał na dalej dalej… tylko dam anuluj to czy turbo wtedy zostanie i tak włączony :-o , czy nie :)?

Cześć Mobilny.Odnośnie TuneUp i WinUtilities-

1.mogą oba zostać i działają w tle-aktualizacje windowsa to inna bajka.

2.tryb turbo w Tuny domyślnie działa do ponownego uruchomienia kompa tzn.jak włączysz ponownie komputer tryb turbo jest wyłączony

2.włączenie turbo nie kasuje usprawnień tylko dodatkowo chwilowo wyłącza zbędne usługi windy

3.kofigurowanie turbo nie oznacza włączenie tego trybu

4.turbo możesz zawsze wyłączyć i włączyć

Lepszym sposobem jest Game Boster z tej stronki http://www.iobit.com/gamebooster.html w czasie grania możesz tymczasowo wyłączyć programy i włączyć je na nowo bez uruchamiania kompa.

Odkurzacza nie znam.Jak masz jeszcze pytania zapraszam.

ad.3

A no to ja jak już kiedyś wcześniej użyłem trybu turbo i dzisiaj kliknąłem tylko na samego konfiguratora to znaczy że nie uruchomiłem trybu turbo(o to chodziło :slight_smile: ) z resztą sam powinienem się zorientować, bo nie pojawiła się ikona turbo na pasku zadań i w ogóle… heh styl windows nie uległ zmianie a po poprzednim faktycznym uruchomieniu turbo to cały styl windows był zmieniony. Ale teraz, skoro uruchomiłem konfiguratora, dałem “anuluj” to co usunąłem zatwierdzone wcześniej w konfiguratorze ustawienia trybu turbo? :? Czy tylko wyłączyłem konfiguratora, a ustawienia się zachowały?

A tego nie wiem -uruchom konfigurator, przejdź cały cykl-zatwierdź i po bólu.Bez włączenie turbo.A serio do gier lepszy jest GameBoster od turbo.Używam go na innym kompie-laptop-lepsze efekty niż turbo. :smiley:

P.s.

A którego TuneUp masz 2010 czy 2011.

Ale właśnie w konfiguratorze na końcu wydaje mi się że nie można pominąć opcji włącz tryb turbo, a ja go włączać nie chcę, ale to nawet jak anulowałem w nim ustawienia to co , te wszystkie inne optymalizacje, czyszczenie rejestru itp w tuneupie też zostały cofnięte czy to nie :slight_smile: ? i czy ten turbo musi mieć ustawienia takie jak miał, czy to coś poważnego się stało nawet jeżeli te ustawienia anulowałem, czy to nic nie szkodzi??:slight_smile: A i załóżmy że jednak włączę ten tryb turbo, ale czy to tak można hmm, skoro już wszystkie optymalizacje wykonałem

Klikasz anulu i to tak jakbyś nic nie zrobił.

Więc ci wszystko zostało

Nie nic nie zostało cofnięte-to co Tune zrobił tego turbo nie rusza.Wyłącza a właściwe zawiesza parę usług,zmienia wygląd(chyba) no to co tam jeszcze jest.

Wiesz teraz bawiłem się konfiguratorem turbo i przejście całego nie włącza turbo[TuneUp2011]

Ale skoro nic nie zostało cofnięte i ten tryb niczego nie rusza to wszystko ok :slight_smile: to na razie może sobie daruje, prawda?. Pozdrawiam