Pobieranie Debian Sid


(Skomerko) #1

Witam! Ostatnio naszła mnie ochota na zainstalowanie Debiana Sid - czyli wersji niestabilnej. Jedyny problem jaki mam to to, skąd mogę pobrać możliwie najnowszy, zaktualizowany obraz iso z już preinstalowanym np. gnomem? Chciałbym mieć czystego debiana sida, a nie coś takiego jak sidux/aptosid. Chociaż chcę poznać wasze zdanie na temat tych systemów. Z góry dzięki za pomoc.


(marcin82) #2

Pobierz sobie pierwsze DVD stąd i zainstaluj:

http://cdimage.debian.org/cdimage/weekl ... 6/iso-dvd/ .


(Simon1991) #3

Pobierz najnowszy businnes card testinga i w trakcie instalacji będziesz miał do wyboru, którą gałąź chcesz zainstalować.

Co do samego Debiana Sid, to używam go już kilka miesięcy i działa bez większych problemów.


(Skomerko) #4

Hmm, bardziej myślałem nad obrazem CD, który po pierwsze jest mniejszy i mniej im obciąża serwery. Nie ma jakichś mniejszych kompilacji? Oczywiście dziękuje za ten link, w ostateczności będę z tego pobierał.

edit: ok, tak zrobię, dzięki wszystkim za pomoc


#5

To pobierz przez torrenta. Nie dość że nikomu nie obciążysz serwera, to sam przyczynisz się do udostępnienia kilku MB.


(mati75) #6

To wersja testowa. Wersji niestabilnej, czyli sid nie można pobrać. Można tylko zaktualizować z wersji stabilnej lub testowej.


(Kaka') #7

mystic2 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif


(Pawel Pieczyrak) #8

Tutaj masz wszystko ładnie napisane:

http://debian.linux.pl/threads/1335-Czy ... estabilnej